Zayıflık ve body

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sh1ne tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sh1ne

sh1ne Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım 1.75 boy ve 58 kilodayım benim sorunum kilo alamamak düzenli bir program yapmayı planlıyorum onu uygulamayı deneyeceğim protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmek istiyorum.Benim sorum şu bu halle bodye yazılmalımıyım yoksa 3-5 kilo alıp öyle mi yazılmalıyım.Şimdi bu zayıf halimle başlarsam olan kiloyuda kaybetme korkusu yaşıyorum ama beslenme programı olacak yani bodye başladğm ilk andan itibaren düzenli besleneceğim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Duzenli beslenerek ve agirlik calisarak duzgun sekilde kilo alabilirsin. Yeni baslayanlar ve beslenme forumlari sabit basliklarini okuyunuz.

Kilonuz bodyye baslamaniza engel degil.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ne kadar erken yazılırsan o kadar erken gelişme görüceksin bu yüzden yazıl , eğer antrenör beslenme programı veriyorsa kilo almaya yönelik ama vücud yağ oranını artırmadan almak istiyorum dersen onunla konuşursan bu konuyu yazıldığın salonun antrenörü yardımcı olur.Yazılınca kilo vericeksin diye birşey olmaz rahat ol hafif kilolarla başlıyıcağın için ağırlık antremanları fazla yormuyucaktır buda aşır ıbir kalori yakımı yapmaz başlarda , ama zayıfsın zaten sana kardiyoda vermezler yanı kilon azalmaz sadece antreman öncesi karbonhidrat aban :) antreman sonrasıda proteine aban.Normale göre öğünlerinde kalori artışı olduğunda kilo almaya başlıcaksın ama aşırıya kaçma bu artışta yavaş yavaş arttır yani beslenme olayını hoca program vermezse kendinde oluşturabilirsin forumumuzun beslenme kısmına biraz göz at.

4. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    herkes Body yapınca kilo verildiğini sanıyor ama çoğu kişi kilo alır mesela ben düzdün beslenme programına uyup 1.5 ayda 5.5 kilo aldım bence hemen başla

5. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    kesinlikle hemn başla...hata beslenme programına spora baslamdan baslama...bende kilo almak için başlamıstım bu spora..ama aceleci davranıp falzadan aldığım karbonhidratlar suan göbeğimden gitmemekte inatçılar....kısacası acele etme düzenli spor ve sağlam beslenme 1 yılda 70 kilo olursun...

Sayfayı Paylaş