Zayıflık vücudu ne şekilde etkiler ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Balderdash tarafından 19 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Balderdash

Balderdash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba diyorum.Zayıflıkla ilgili bütün konuları okudum ancak kafamda ki bütün soru işaretlerini gideremedim.

Yaşım 16 boyum 1.78 kilom 53

yaklaşık 2 senedir sadece uzuyor ve kilo alamıyorum haliyle bu beni kötü gösteriyor.

Sorunum omuzlarım dar ve biraz kamburluk var evde şınav çekiyorum ve ağırlılar ile çalışıyorum omuzlarımı düzeltmemde yardımcı oldu ancak en son durumu bile bana dar geliyor doğrusu.Bileklerim çok ince ama fit bir vücudum var.Sırtımda ki kürek kemiklerimde çok çıkık dik durduğum zaman bile düzelmiyor hatta otururken batmalara bile neden olabiliyor.Fitness'a başlamayı düşünüyorum ancak boy uzamasından kaygılanıyorum biliyorum programlara göre değişiyor ama yinede riske atmak istemiyorum.

Sizce kilo aldığımda omuzlarım da genişleme olacak mıdır?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Sadece kilo almanla omuzların genişlemez. Antremanına göre sonuç alabilirsin. Vücut geliştirme yapmaktan korkma. 16 yaşında biri için 1.78 bence çok iyi bir boy. Daha ne kadar uzamak istiyorsun ki :)

3. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    evet keşke bende 1.78 olsam:D

4. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Omuzlarin genisler Fakat Protein depolaman lazim ve kas olarak buyumesi yani sert olmasi gerekir devam et birakma beslenmene dikkat et

5. Balderdash

Balderdash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim eskiden kiloluydum hızlıca kilo verdim ve kemiklerim sayılıyor boyuma göre çok zayıfım.Umarım kilo alabilirim.

6. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynıları bende vardı 1.73 düm ve 46 kiloydum :( , body e başladım şuan 1.76 boyum 65 (öyleydi en son galiba) kilom,
    Kamburluğa gelince eğer bi kemik problemin yoksa , duruş bozukluğu ile alakalı ve biraz kilo alırsan kamburluğun azalacaktır..
    Bu konu ile ilgili bi kaç önerim sana;dik yürümeye çalış omuzların hafif geride ve yatarken yüzüstü yatma, sırt üstü bacaklarını biraz kırarak yatmaya çalış emin ol azalacaktır kamburluğun ,tecrübe ile sabittir..

Sayfayı Paylaş