( Zayıflık Kompleksi )

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ludacris tarafından 19 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Boy 1.92 Kilo 62 Yaş 16,5

Body'e başlayalı 1 hafta oluyor. Her bölgede bi kaç santimlik artış oldu. Kilomun da 63 falan olduğu düşüncesindeyim ama fazla belli olmadı sadece ölçülerden bu tahminim.Ya benim kilomdaki biri çok zayıf olcağına ben yine biraz daha iyi gözüküorum önceden şnav ve mekik çalıştığımdan. Ama yine de çok kötü duruyor zayıf olmak ya buqüne kadar hep biri bi şey diyince içime attım , bi gün birisine patlıcaktım al sana zayıf dicektm de neyse. Annemn arkadaşı gelir aa bu çocuk çok zayıf kalmş çöp gibi , biri der kemik torbası. Hiçbirine laf etmedim şu ana kadar. Ama yetti artık. Evde çalıştığım şnav ve mekikler dışı 1 ay adaptasyon olmak üzere bodye gitmiştim önceden pek bi şey farketmedi. Göğüs ve hele ki karın altyapım çok var. Bodye başladım direk karın kasları meydana çıktı. Göğüslerim de şişti. 3 aydır giden bi abi var hatta kollarım devleşti göğüsü şişiremedim dedi. Benim de zıttına kollarım ince. Neyse adminler kızıcak dertleşme yerince vücut muhabbeti yapıorm die ama üzüldüğüm nokta zaten vücudumun eskikliği.

Şimdi 8 Ekimde başladım buqn 19 Ekim.

8 Haziran'a kadar gidebilirim. Yani tam 9 ay. Belki weight gainer alabilirim ama kesin deil bu. Bu sefer karar verdim sıkılsam da bırakmıcam. Dalga geçenlerle ben dalga geçicem. Öss var seneye o yüzden bu yaza kadar gidicem şimdilik , sonra üniversitede devam ederim inşallah.

8 Haziran'a kadar kilo alabilir miyim ? Ne kadar alırım acaba. Hedefim 85 kilo civarı.Benim gibi zayıf olan var mı. Çok kıl bi şey zayıf olmak insan istio sağlam kilolu olsun. Neyse uzattım biraz İzmir'den Can ben :)

Selamlar...

2. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yeterince iyi beslenirsen ve kilo başı 2 gr en az protein alırsan günde , iyi de bi idmanla çok yol kat edersin , söylediğim şeylerle ilgili bilgileri forumda bulabilirsin

3. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Forumu çok gezdim , herkesden bilgi aldım. Yine de düşündüğün için teşekkür ederim. Benim gibi zayıf diye dalga geçenlere gıcık kapanlar varsa burda dertleşebiliriz ^^

4. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    lisede çok geçerlerdi :) şimdi onu diyenler oha olum naptın kendine diyorlar.çok güzel bir duygu buda yaşarsın sende umarım

5. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    ayni seyleri bende yasadim, ne kadar sinir bozucu oldugunu biliyorum. bu sporla bir butun olursan bunlar mazide kalacak bu seferde aa bu cocuk kilo almis diyerek sinir edecekler

6. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    böyle bir başlık acıkcası bana mantıklı gelmedi ve dertleşilecek bir tarafını da göremiyorum çünkü aradıgın şeyin çözümü burda, yani forumu okumakta mevcut..burda, insanların sana "bu da geçer" gibi cümleleri seni pek motive etmeyecek olsa gerek..
    zayıfsan, zayıfsındır..herkes bu spora çok yüksek kilolarla başlamamıştır emin ol..kendini ufak cümle kurgularıyla doyurmak yerine, araştırmaya versen, geçirdiign her dakikanın senin için daha degerli olmuş oldugunu anlayacaksın..yapılacak tek şey, oku-->uygula--> ve bekle..

7. CeL

CeL Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Bu konuda D.wolf'a katılıyorum. Uzun zamandır siteyi takip ediyorum benimde başta problemim zayıflıktı.
    1.88m boy 65-67kg arası değişen bir kilom vardı doktorlar hep normal kilon vs.. diye geçiştirdi beni. Daha sonra siteyi takip etmeye baslayınca aslında cok yanlış beslendiğimi farkettim ve tamamen değiştirdim beslenme şeklimi. şu anda 85 kiloyum istediğim vücuda kavustum sayılır (Her zaman daha fazlasını istersin =) ) ancak bunu yapmak için foruma mesaj yazmana başlık acmana dahi gerek yok cünkü zaten bu bilgiler forumda mevcut. Gercekten istiyorsan bişeyler yapabilmek, okuyup öğrendiklerini sabırla uygularsın sonuclar gelmeye baslayınca zaten kimse seni tutamaz...

8. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yorumlar için sağoLun beyLer.
    Dr Wolf haklısın da ben benim gibi olanların anlıcağı bi şey yazdım ki anlayanlar da yazmış ztn cevabı. Kilo almak için ztn şu an bodye gdiorm ve beslenme düzenimi kontrol ediorum ve kilo aldm biraz. Ama düşündüğün için teşekkür ederim =)

9. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Mesela zayıflar ve ince kemikliler her zaman bilek güreşinde yenilir. Benden daha güçsüz ama benden daha kilolu ve ya daha iri kemikli biri beni yener. Bazen yeniyorum irileri de ama nadir.

10. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    D.Wolf sen başladığında nasıldın?
    Vücut geliştirmeden önce spor hayatın varmıydı?
    Benden bir yaş büyüksün ve benim 2 katım çok rahat varsın.
    20 yaşında senin gibi vücudu olan gördüğüm tek insansın.
    iri adam çok gördüm 17 yaşında 2 metre olanlar ama 20 yaşında senin gibi iyi vücut görmedim.

11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    1.si, benden cok daha iyileri var, 20 yaşında kürsüz, cok iyi vücutlarda var elbet..keşke bu spora daha bilinçli başlasaydım diyorum kendime hep..son 1.5 yıldır max gelişme gösterebildim ancak..ondan önceki 2 yıl hep sakatlıklarla, aralarla, derslerle ve kötü bir beslenme dönemiyle gecti..

bu spora başlamadan önce, kollarım 30 cm belki vardı ve 60 kg ile başladım.. eskiden anne zoruyla judoya ve güreşe gittim, ama sonraları cok kilo verdigim için bu sporları bırakmak zorunda hissettim kendimi..benim içimde hep bu spor vardı zaten, hep iri görünmeyi istemiştim..
    gelişme konusunda, iyi beslendigim sürece hep geliştim, gelişme konusunda cok şükür sıkıntı cekmedim, vücudumu tanıyorum...kısacası, araştırmak lazım,imkan varken cok geç kalıp zaman kaybetmemek lazım, istenileni anlayıp vücuda vermek lazım, yılmamak lazım ve ölümüne yemek lazım...kolay gelsin..

sovereign bunu beğendi.
  12. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    daha 16 hadi diyelim 17 yaşındasın :) bende 30 yaşındayım ve 53 kiloyum şuan....ne diyiceksin bakalım ?? yaşının kıymetini bil..

kola,sigara,masturbasyondan uzak dur...sporuna git gel adam gibi yemeklerini ye zaten yaza kalmaz normal kilonu bulursun...

beni sorucak olursan nasıl 53 kilodasın diye...piskolojik sorunlar ailevi sorunlar aşırı sigara(A) aşırı kola aşırı internet aşırı club gece hayatı aşırı haraketlilik düzensiz yemek düzensiz hayat...

baktım olucak gibi değil herşeye veda ettim 2 haftadır spora gidiyorum yüzüme renk geldi bu bile bana yeter...yemekyeme artışı oldu,sigarayı azaltttım tamamen bırakma noktasındayım...kolaya elveda dedim ve sexe bir süre ara veriyorum zaten manitadanda ayrıldım :)

onun için rahat ol sıkma canını...banada iskeletor derler ama adamın ...... ım af etmem :)

kolaygelsin sana şimdiden başarıcağına inanıyorum...
    sevgilerimle....

13. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Masturbasyon ve sexten uzak durma aksine üzerine git. Sadece abartma ve zamanlamasını doğru ayarla. Mümkün mertebe uyku öncesi...

14. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    İdmanları, vücudu cinselliğin ne kadar etkileyip etkilemediği tatrtışılmıştı forumda. Kılınan karar idmandan 6 saat önce veya sonra olmalıydı etkilenmemek için. Forumda aklınıza gelmeyecek birçok görüş dile getirildi ve uzlaşma sağlandı. Forumu sürekli incelerseniz aklınızdaki birçok soruya cevap bulacaksınız, yeni cevherler keşfedeceksiniz... Sadece arayın...

15. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben haftada 2 max 3 kere mastürübasyon yapıyorum. Sex yapma durumum yaş itibariyle söz konusu değil. Sigara kullanmıyorum ve asla kullanmıcam. Kola içmiyorum diyemem onu yapıorum bak =]

16. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    kola vücutta protein sentezini bitiriyormuş.uzak dur

17. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    koladan vazgeç ve masturbasyonuda 1 e düşür ;) thums:

18. Andr0

Andr0 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bence takılma bu konulara bede zamanında çok takıldım bak ne güzel boyun var kilo herzaman olur ama boy imkansız bence bide bu yönden düşün...

benimle aynı pozisyonda gibisin benimde başlıyalı 1.5 ay oldu ve hazirana kadar devam edicek çokta severek yapıyorum.

yaş 23 boy 1.85 kilo 68 bu 68 kiloyada nası çıktım bi ben bi allah biliyo 62 kiloda kasa kasa zoraya zorlaya çıktım 68 kiloya bunun 1.5 kilosunuda 1.5 ayda aldım benim için kilo almak çok zor bir iş, eminim sende aynı durumdasındır ama ben artık pek takmıyorum yemeklerde kendimi zorluyorum biraz fazla ekmek tüketmeye bakıyorum şuanlık gerçekten iyi gidiyor zayıfken vücut geliştirme yapmak bence daha güzel aldığın kilolar direk kas olarak yansıyo ve gelişim çok daha güzel oluyor tabi bu benim görüşüm bence bu kilo konusuna takılıp kendini üzme.

19. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2 senedir bb'yle uğraşıyorum ve sene başına 3er kilo aldım ve 70 kg oldum. İlk başladığım zamanki gibi hala hiç göbeğim falan yok ve bu şekilde 1 kaç sene sonunda istediğim yere gelirim. Gördüğün gibi hiç acelem yok, zaten bb'le geçen bir seneden sonra insanlar sana çiroz demekten vazgeçecekler. Eğer sende ben gibi yemekle kilo alamayan tiplerdensen yavaş yavaş, sağlıklı bir şekilde kas kilo almalısın.

20. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Çok doğru konuşmuşsun haklısın ;)

Sayfayı Paylaş