Zayıflık .. bir bakın

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sarcofago tarafından 25 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sarcofago

Sarcofago Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 3-4 aydır gidiyorum bodye 55- 56 kilo civarında geziyorum , 17 yaşındayım 1.76 falan boy var.. neyse .. hiç yağ olmadığı için boş kas yaparsın diyorlar .. ama ben devam ediyorum zayıfta olsam. hafif kaslandım .. Kilo alıpmı devam edeyim yoksa kilo almadan zayıfta olsam fittnessee devam edeyimmi.. birde Zayıf ve yağsız olmak güç bakımından diğerlerine göre dezavantaj sağlarmı ??? Yağlı ve kaslı olmaktansa ...?

beslenme olarak sadece idmanlardan sonra yumurta süt tüketiyorum.. diğer günler normal besleniyorum hocamız program verdi de uygulamazı çok zor..
    Tavsiyeleriniz neler?
    teşekkürler

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Sen bir kere arkadaşlarının laflarını dikkate alarak hareket etme ve kendin bir şeyler öğrenmeye çalış.İkinci olarak kilo almak tabiki öenmli bu sporda neden diye soracak olursan ronnie coleman yarisma tartisinda 255 lbs (117kg), yarisma sezonu disinda 300 lbs' dir (136kg) ve 1.80 boy yani demek istediğim kilo önemli beslenmene özen göster.Ayrıca çalışmalarını düzenli yap hocanın verdiği programı uygula programın dışına çıkma ve sabret forumu iyice araştırırsan daha detaylı kendin hakkında bir şeyler öğrenebilirsin.Arama bölümünden merak ettiğin konular hakkında arama yapabilir ya da yenibaşlayanlar bölümüne bakabilirsin.Başarılar.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yağ sadece enerji verır oda aerobik egzersızlerde asıl anlamda yardım eder bodyde yagsız olman pek bır etkı etmez yanı yagsız olmak avantajdırkı yag oranını azaltmakla uğraşmazsın hocanın programını yap zamanla kılo alıcaksındır ama ıyı beslenıp dınlenırsen

Sayfayı Paylaş