Zayıf kişi hakkında Önerileriniz Nedir?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve darktheboy tarafından 13 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. darktheboy

darktheboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.yaşım 18 boyum 1.75 kilom 51.Forumu okudum benim gibi şikayetçi arkadaşların yazılarını önerilerinizi okudum ama kişiden kişiye değişir dediğiniz için özel olarak tavsiye istiyorum.Zayıflık benim için hep problemdi.Şuan amacım güç değil,düzgün bir vücut ve hacim kazanmak.Hergünüm müsait,yüzebiliyorum.Body building yapabileceğim bir spor merkezi var ama orayı çalıştıranlar bu konuda yetersiz bilgiye sahip.Bu yazı full time olarak nasıl geçirebilirim? Avantajlarım:
    1)Yemek seçmem herşeyi yiyebilirim
    2)Çalışmaktan usanmam seve seve zaman ayırırım spora

Dezavantajlarım:
    1)Akıl hocası olacak biri yok.
    2)metabolizmam hızlı

İstediğim:
    Hacimli bir vücuda sahip olmak kısacası,küçük görünmeyip kalıplaşmak.

Sorular:
    İhtiyacım olan günlük çalışma saati?
    Günlük besin ihtiyacım ?
    Nelere dikkat etmeliyim?

Not:doktora gittim herhangi bir hastalığım yok,öğün sayım arttırılırsa kilo alabileceğim söylendi.

Hatam olduysa affedin,hiçbir şey bilmiyormuşum gibi yanıtlarsanız sevinirim.Ayrıca benim sormadığım önemli gördüğünüz noktalarada değinirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Gainer kullan

3. darktheboy

darktheboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar sorunun cevabı tek kelime teşekkürler body forum

4. taskin90

taskin90 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    yemek seciceksın oncelıkle tencere yemeklerınden uzak durucaksın ılk basta 4 ogun yemekle basla ama ogunler ole bıskuvı falan degıl saglam karbonhıdrat ve proteın ıceren yıyecekler olsun daha sonra 6 ogune kadar cıkart ogununu. hergun hayvansal proteın al 160 gr kladar al karbonhıdratı 6 ıle carp antrenmanın hakkını ver ıyı uyu kafana takılan varsa sor cevaplarız bodyforum olarak merak etme

darktheboy bunu beğendi.
  5. darktheboy

darktheboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 öğün yiyorum aralarda fıstık ezmesi ve meyve yiyorum.tencere yemeklerinden kastınız ne ? ne tür yemekler yemeliyim.

6. caporedattore

caporedattore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öğün sayısını kesinlikle arttırmalısın önce 4 yap sonra 5 ama bu öğünler küçük olmasın normal yediğin 1 öğünü fazladan ye spora ayırcak zaman bulurum demişsin kilo alma işi öyle hemen olmaz ben 1 senede yaklaşık olarak 10 kilo aldım ve karın bölgemin eski halinden pek farkı yok bunuda spora borçluyum mesela beslenirken kesinlikle programından çıkarmayacağın yiyecekler olsun benim için bunlar sabah 3 yumurta ve akşam 2 bardak süttür ayrıca uyku saatlerinin düzenli olmasını öneririm sabah kahvaltısını en geç 9-10 gibi yapmalısın. spordan sonra kesinlikle protein alımı yapmalısın . kilo almak için karbonhidrat çok önemlidir pilav makarna mantı gibi yiyecekleri bol tüket akşam 9dan sonra yemek yemeni pek önermem 9 civarında karbonhidratı fazla olmayan bir öğün ve 300ml sütle günü bitirebilirsin özellikle şu yaz günleri kilo almak için oldukça ideal zamanlar eğer benim gibi öğrenciysen yazları sene içine göre daha hareketsiz geçer öğünler aksamaz ve spora ayırcak zaman çoktur yazı iyi değerlendir

Sayfayı Paylaş