Zayıfım, yeni başladım ne yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve omer1476 tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. omer1476

omer1476 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yeni başladım sayılır, sabahları 1 saat kadar yüzüyorum, öğleden sonra 5-6 gibi spor salonunda vücut çalışmayı düşünüyorum.
    1.85 boyundayım kilom 65-70 civarı. Zayıfım, herşeyden önce kilomun vücuduma oturmasını istiyorum. ama tabi vücutta yapmayı planlıyorum ama abartmak da istemiyorum. Bunun için ne gibi önerileriniz var? Karbonhidrat ve protein de kullanabilirim. Hangi ürünleri tavsiye edersiniz bana önerebileceğiniz bir program var mı? bench_O

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni başlayanla ve beslenme bölümünü okumanı öneririm. Supplementle ihtiyacın yok şu anda.

3. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba

bırakmazsın umarım. spoe yapıcaksanız once cok okuyacaksınız bu isin kurallarını bilmeniz lazım. yoksa herkes size bisey der kafanız cok karısır. Oncelikle formu iyice okuyun yeni baslayanlar bolumnu. yeni baslayanlar ne yer ne icer nasıl spor yapar gibi. Buradan hic arastrmadan bilgi istemek cok hos olmuyor. Zaten cok spesifik soru sormazaanız forumda tartısılmaz.

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş