Zayıfım fakat yağlıyım, engine bilgilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Zirzopp tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2.5 aydır haftada en az 5 gün olmak üzere ciddi, disiplinli bir şekilde vücut geliştirme yapıyorum. Sabahları Yulaf ezmesi , müsli, yoğut karışımı, 3 yumurta ve light peynir, saat 10 gibi 1 adet eti form, öğlenleri 1 porsiyin koöfte ve salata, saat 15:30 gibi 1 adet eti form akşam spordan önce animal nitro spor sonrası 1,5 ölçek protein tozu ve yatmadan önce 250-300 gr tavuk göğsü yiyiyorum. Ekmek asla tüketmiyorum, şeker asla tüketmiyorum. 72 kg başladım spora 2.5 ayda 68 kiloya düşünce antreanman stilimi az tekrar max ağırlığa çıkardım, antrenmanımın daha kısa sürmesi için ki 2 saat sürüyordu idmanlarım. Şimdi sizin engin bilgilerinize sığınma sebebim, Hala sırtımda(kürek kemiklerinin orada) tripceslerimin orada ve bel bölgemde yağlanma mevcut.Eğer yağlardan tamamen kurtulmak için zayıflamaya kalkarsam 60 kg olmam gerekiyor ki bu yüzümünde zayıflaması ve kötü görünmesi anlamına geliyor. Bu arada boyum 1.77. Nasıl bir yol izlemeliyim. 6-7 ay spora devam ederek kas kütlesinle birlikte kilo alıp şöyle 68 den 75 e falan çıkıp, daha sonra mı yağları götürerek 70 e falan düşmek? Yardımlarınız yorumlarınız için şimdiden minnettarım

Son düzenleme: 17 Ağustos 2013
  2. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    kas kütleni artırıp sonradanyag yakımı için kardiyoya başlarsan kaslardanda gitme olacaktır tavsiyem belirli bölgelerini hallet sonra gönül rahatlıgıyla bulka başla :) kolay geleeeee

Sayfayı Paylaş