Zayıfım ama göbek var yardım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve introomen tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. introomen

introomen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    72 kilodayım boy 182. zayıf görünüyorum 3 aydır salona gidiyorum. karın hiç çalışmadım ama artık başlamak istiyorum. Bu göbeği bi an önce vermek istiyorum tavsiyeleri bekliyorum teşekkürler.

2. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ideal kiloda olsa bile bazı insanların yağ oranları fazla olduğu için göbek kaçınılmaz oluyor eğer ideal yağ oranındaysan ise sıkılaştırmak için karın hareketleri yapmanı öneririm, üzerine ağırlık alarak düzenli mekik çekmeni tavsiye ederim

introomen bunu beğendi.
  3. introomen

introomen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki kardiyo yapmam kas erimesine neden olur mu ? protein desteği alıyorum (O.N whey) 20 dakika koşu yapmak beni zayıflatır mı ya da etkisi olur mu göbek için ?

4. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Kimse kas erimesi olmayacak şeklinde garanti veremez. 20 dakika hafif koşulu temponun çokta bi zararı olmaz diye düşünüyorum

introomen bunu beğendi.
  5. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka etkiis olacaktır merak etme kardiyoyu doğru tempoda ve abartmadğn sürece yaptığn zaman kas kaybı yaşamassın . Eğer spor salonuna gitmiyorsan kardiyo yaptıktan sonra şınav ve mekik çekebilrsin kaslarını uyarır toplar.

introomen bunu beğendi.
  6. introomen

introomen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salona gidiyorum. 20 dakika hafif ve orta tempoda koşu yapıyorum. ardından mekik falan. yağlı yiyecekleri kestim bakalım etkisini görücekmiyim.

7. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    eğer salonda bisiklet varsa şöyle bir kombine yapmanı öneririm. İnan faydası daha çok olur.. 15 dk koşu ve yüksek tempo yürüyüş yap koşarken birden tempoyu düşür sonra yükselt vs. Daha sonra 10 dk bisiklete bin kendini aşırı zorlama ama kalp ritmini koru ve hisset. Sonra 3 dk civarı twist hareketi yap ve dedğin gibi mekik çek. Yağlı şekerli yiyecekleri de kes ekmeği özellike beyaz ekmeği kes faydasını mutlaka göreceksin benim gördğüm gibi..

8. kpsz

kpsz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kas kaybı istemiyorsan İnterval kardiyo yapabilirsin.

9. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    bence karboyu az biraz kıstıgında normal antremanınla o az göbek gider zaten...fazla kardio yapmana gerek kalmaz...haftada bir 20 hitt tarzı kardio yeter bence...ama karboyu kıs yeter..yağı azaltmak çok fazla birşeyi değiştirmez.....önemli olan basit karbonhidratı kısmak...

Sayfayı Paylaş