1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Zayıfım ama Göbek var-Acik tavsiyeye ihtiyacım var.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Rhea tarafından 25 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar 69.2kilo yum boyumda 173 174 gibi birşey tam bilmiyorum.
    4aydır spor salona gidiyorum ama beslenmemde sorun var biliyorum ama yapım gereği gunde 6 ögün yiyemiyorum.gunluk totalde 100 120 gram protein almaya özen gösteriyorum.yağ yok.şeker sadece cay la birlikte kahvaltıda bir tane.tatlı cıkoladan nefret ederım onlarıda yemiyorum. ama karnım cook yağlı.karın antermanlarımıda tam olarak yapıyorum 120 150 mekık yıne aynı sayıda sıkıstırma 4xmax çakı 3 -5 dk twist.yaklasık 20 gun sonra tatil e gıdıyorum 20 gunde bu karını eritmem lazım. tavisyelriniz bekliyorum.
    fitnes programı haftada 3 gun gogus kol- sırt arka kol- omuz bacak seklınde.
    kardıyo kısmı aynen soyle ev ıle salon arası yurume ıle 20 dk. gıt gel 40 dk edıyor .salonda da 600 700 metre olacak sekılde 1dk max hız kosu 1dk yuruyus bunu 3 4 tekrar yapıyorum.
    karında ki yağdan kurtulmam için acil tavisye lazım.

Ekli Dosyalar:

2. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    o kardiodan sonra çeşitli karın egzersizleri yaparsan hedefine daha kolay ulaşırsın bide 3-4 tekrarı 7-8 e çıkarmaya bak yani bi 20 dakika sürsün interval daha iyi olur

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    antremandan once kardıo yapmak gerek dıye dusunuyorum kılon boyuna gore normal ama sadece gobek var mekıgınıde yapıyormussun karıdonun arkasından mekık yapmanı onerırım

4. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    karın hareketlerini kardıodan once yapıyorum.bacaklarım kosuda yoruldugu zaman mekık vs yapamıyorumbu sefer.sağ bacagım nedense izin vermiyor.

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:48 ----------

önceki msj ım da dediğim gibi önce kardıo yaptıgım zaman bacaklarımın yorulmasından dolayı karın hareketlerını yapamıyorum 150 mekık cekeceksem 50yı zor yapıyorum.sağ bacagıma ınanılmaz bır agrı gırıyo yorgun, halde karın hareketlerıne gırınce.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    3 set halınca cekın 50 olsun mekık zayıflatmaz cunku ordakı yag tabakasını erıtmek gerek
    ayrıca mıde ıcınde mekık cekın one ust karın daha sonra alt seklınde

6. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kusura bakmayın dediğinizden hiç birsey anlamadım.
    mekik sayısı totalde 150 . 1 seferde değil.baslangıç 70 80 arası cıkıyor sonra 2 ve 3.set te 45 40 diye azalıyor.

7. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    sabahları kalkar kalkmaz 200ml light sütle 1 porsiyon protein tozu içip yarım saat kosuya gitmeyi düşüyorum + sı veya - leri nelerdir.gerekirse 1 2 kilo zayıflayada razıyım yeterki kurtuliyim su göbekten. tshırtler vs hiç belli olmuyor ama çıplak ken veya otururken çok fazla olmamasına rağmen nefret ediyorum.
    elimde bir de indirimli aldığım l carnitine var bunun kullanmalıyımım kullansam nasıl kullanmalıyım .

Ekli Dosyalar:

8. JohnAbruzzi

JohnAbruzzi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Rhea vücudun benimkine cok benziyor özellikle karın kısmın ben hiç cardio yapmıyorum ama salona her gittiğim gün mutlaka karın çalışıyorum bende daha çok yağ değilde su var sanki cok canımı sıkıyor oyle gorunce vücudumda gereksiz bir yumuşaklık var daha önceden biraz kiolouydum sanırım verdiğim için öyle oldu :S

9. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    bende o yumusaklıktan şikayetçiyim.
    6.fotoyu biraz eğilerek ve sıktığım halde çektim.
    normal olarak öyle olmasını istiyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
    salon hocası 40 yılda bir geliyo zaten 2 3 tane çocuk var onlarda sadece programda yazan hareketın ısımlerını bılıp millete gosterıyolar.işten anlayan yok yani

10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kardıo yap 15 dk da yag yakımına gecemez daha vucut depoları bosaltır

Sayfayı Paylaş