Zamanım hiç yok ne önerirsiniz???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Serwantes tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Serwantes

Serwantes Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkdaşlar sınavlar, televizyon, pc derken çok fena halde göbek yaptım. Vücudun hiç bir bölümünde bir problemim yok tek sıkıntım göbek. Spor salonuna gitmek istiyorum fakat hiç ama hiç zamanım yok. Sabah okul için evden 8 de çıkıyorum bunun etütleriydi , ingilizce fransızca dersi filan akşam 6 da evde oluyorum. Koleje gittiğimden okul programım çok yoğun. Bu göbeği nasıl eritebilirim yardım ve önerilerinizi bekliyorum... Hee ayriyetten yemeklerimi düzenli yiyorum yemekhanede sulu yemek çıkıyo hergün sadece saat 5 te 3ü1 arada ve çikolata keyfim var okadar :D

Yaş= 17
    Kilo=65
    Boy=1.72

2. RLaPlayHard

RLaPlayHard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önce o keyiflerinden kurtul sonra hafif bir diyet yap ama kilon bana fazla gibi gelmedi ideal araligindasin yinede sen bilirsin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Serwantes

Serwantes Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tamam kahve-çikolatadayı bırakırım sıkıntı değil. Ama diyet yapıcak kadar yemiyorumki ben zaten. Kahvaltı yapmıyorum , okulda saat 12 de öğlen yemeği yiyorum o da 1 tabak çorba , artık hangi sulu yemek varsa azıcık ondan birde meyve okadar :S

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Burslu mu okuyorsun kolejde ? Eger paranla okuyorsan maddi durum iyi demektir :D amacin kas yapmaksa eve bench sehpasi agirlik plakasi halter filan al derim. Kilo vermek icin diyet yap ama kardio da yapman lazim koşu bandi pahali olur dısarda koşabilirsin belediyenin parkinda filan okulda spor salonu yokmu :D

5. Serwantes

Serwantes Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Evde aletleri koyabileceğim yer yok. Okulda basketbol ve yüzme imkanım var. Evde 2 kg lık 2 adet dambılım var. Bunlarla beraber evde şınav ve mekik çeksem yeterli olurmu ?

6. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kahvaltı etmiyorum demişsin hata burda zaten gün kahvaltıyla başlar bütün öğünler az yemekle eritemezsin o göbeği aksine sık ama az yemelisin 4-5-6 kaç öğün yapabiliyorsan yap. Tavsiyem sabahları daha erken uyanıp aç karna temiz havada 30dk koşu yapman eve gelince birşey yemeden mekik yap sonra kahvaltını et duşa gir hazırlan güne başla :)

Serwantes bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş