yuzme ve pismanligim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yemin ettim tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yemin ettim

yemin ettim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese. Ben sporu severim ancak kickbox karate kosu futbol basket falan kardiyo dediginiz sporlar cunku kafami dagitiyo ve seviyorum amacim kas falan veya vucut yapmak degildi.19.5 ysimda yuzme cok yararli falan diyordu tvler olimpiyatlarda vardi yanlis hatirlamiyorsam benim de ailevi sorunlarim vardi .ve ben o yaz gercekten yuzmeyi cok abarttim daha once kulac atmayi sevmezdim o yaz inadina kulac atiyordum ve yanlamasina gidiyordum eve gelince esnetiyordum top oynuyordum kosuyordum ama yanlis yaptim omuzum hayvan gibi oldu kemik uzadi ve kiloyla birlikte hantal bir gorunum oldu ucgenden bodyden nefret ederim ben ama onlar zayiflayinca kas gidiyor benim kemik sirtim cok kalinlasti kendimi cok hantal hissediyorum ve sanki agirlastim halbuki hiz benim icin cok onemliydi boyle olsun istemedim ben siz kilo verince kaslarda gidiyormus bende kemikmi sirtmi ne artti sporla ilgili bir site kardiyoyu seven arkadaslar benim yaptigimi yapmayin ek olarak tavsiye verin bilincli arkadaslar hocalar iskelet sisteminden anlayanlar ne yapayim ben ek olarak birini kirdiysam simdiden ozur dilerim

2. yemin ettim

yemin ettim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlislik olmus

3. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Bu sitede 10 kişiye sorsan 9 u geniş omuz ister, ne güzel işte :) neden dert ettiğini anlayamadım. Bunun üstüne güzel bir vücut koyarsan ortaya çok güzel şeyler çıkabilir.

sthammer bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Konu sahibinin istegi uzerine..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş