Yurtta kalanlar için yağ yakım günlüğü!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve caglar_928 tarafından 15 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gecen yaz çok güzel bir programla sabah yuzme aksam salon müthiş zayıflamıstım burdada bir günlük olusturmustum link bu https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ba-lang-c-112-kg-t54746.html

ama şimdi üniversiteye gelince 1 dönem evde kaldım her gece alkol yeme içme derken aynen geri aldım böle bir salaklık ettim.Hızlı kilo verdiğim içinde aynı sürede düzensiz beslenmeyle aldım.Şimdi okulumun yurduna cıktım içinde spor salonu havuz vs hersey var salona gıdıyorum da tahmin edersiniz bu vucutla mayo giyip havuza gidesim yok :D. sormak istediğim beslenme programımı nasıl yapmalıyım yemek hanede cıkan yemekleri yiyorum tatlı yemiyorum ekmek yemiyorum böle yemek hanede cıkan yemeklerle zayıflama imkanım var mı acaba ne önerirsiniz ?

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  3. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    var esasında ama ne kadar iyi olur bilmiyorum ne yapmalıyım ?

4. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    kendi yemek yapma gibi imkanin varsa cok güzel. Forumda Beslenme bölümündeki sabit basliklari oku

Kilo basina 1,5 gram-2gram Protein tüket. Kompleks karbohydratlar tüket(Yuldaf, esmer princ, kepekli makarna gibi)

saglikli yaglar alamayi unutma ceviz,badem,findik,zeytinyag gibi

Sayfayı Paylaş