yurtta beslenme sorunu yardım lutfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve RaigoR tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RaigoR

RaigoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merabalar. 19 yasımda unıversıte 2. sınıf ogrencısıyım. Sorunum bıraz maddı bırazda kosulların yetersızlıgı. Yurtta kalıyorum ocak fırın vs. ımkanım yok gerıye kalan hersey on numara. Tek sorun gereklı karbonhıdratı makarnada saglıyodum artık oyle bı ımkanım yok. Ne buzdolabı ne mıkrodalgafırın hıc bıseyım yok. Kutuda satılan oda sıcaklıgında korunabılecek ucuz yollu besın kaynakları soylermısınız? Bimde cok guzel 2si 1 lıraya toplam 400 gr bazlama var isimi gorurmu sızce? Gormezse eger alternatıflerınız neler soylermısınız ? Yemekhanede bi tabak makarna 2 lıra ve cok az verıyolar o yuzden soyleme geregı bıle duymuyorum orayı. Yardım beklıyorum sımdıden saolun thums:

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Tam olarak karbonhidrat için hazır ne yapabilirsin aklıma pek gelmedi ama tam tahıllı ekmek ile ton balıklı-lor peynirli güzel birşey yapılabilir.Ayrıca sabah kahvaltısı yulaf ezmesi+süt karışımı.Ben sütü ısıtmadan içiyom genelde o konudan soğuk sütle bir kasede yulafı karıştırıp yiyorum uzun süredir kesin dene derim sabah için.

RaigoR bunu beğendi.
  3. RaigoR

RaigoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Suan bazlama ve ton balıgı denıyorum tadı gercekten cok guzel fıyatıda uygun. Tam tahıllı ekmegıde en kısa zamanda denerım ama bazlama daha guzel ve rahat :) yerını tutmaz mı dersınız tam tahıllının ?

Sayfayı Paylaş