Yurtiçi kargonun yaptığı saygısızlık

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tolqaa1 tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Hepsiburada dan protein tozu siparis ettim yurtici kargo aracılığıyla kapıda ödeme yapıcaktim daha önceden kitap v.s alıyordum yurtici kargoyla adresi gayet güzel buluyordular.Bu sefer Adres yanlış ve ya yetersiz yazıyor oysa adresi doğru verdiğime eminim.Bu yaptıkları yanlış cok kotu oldu.Yanlış yapmasaydılsr şusn elimdeydi sizce şimdi ne olucak? gerimi yollarlar?

2. NBA_39

NBA_39 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    şubeyi ara dostum durumunu anlat eğer kargoda kalmışsa paketin şubeden gidip kendin alırsın

Azi ve GencGrafiker bunu beğendi.
  3. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Yarın oyle ypıcam mecbur

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    şubeyi ara getiremezlersede gider alırsın zaten en fazla 5kg kutu.bende dambıl almıştım en ağır benim paket olunca en son getirdiler o gün aramasaydım getirmeyebilirlerdide.

5. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

11kgymiş kutu:s

6. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Direk şubeye git şubeden al.

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    hmm protein diye okuyunca öyle tahmin etmiştim neyse bodyci adamsın taşırsın ama sen yinede şubeyi ara onlar getirecektir.adres bulamama gibi birşey saçma olur.

8. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    1.gün adresi bulamadılar 2.gün yani bugun getirdiler 11 kg felanda değil ya da ben yanlış tarttım:) ölçek çıkmadı ama 2 dolu yemek kaşığı 1 ölçek eder mi? öyle okudum bende öyle kullanıyorum

9. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    eline bir poşet veya eldiven giy içini iyice karıştır altlarda olabilir ben kullanmadım ama ölçeğin altlara gittiğini okumuştum

10. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Bende yurtiçi kargodan çok muzdarip olmuşumdur suplementler.com dan proteyin tozu falan aldığımda aynı gün gönderiyorlar istanbuldan ankaraya bir günde geliyor ama evimden kargo şubesi 600 metre uzaklıkta olmasına rağmen sabah 9.30 da dağıtıma çıkan paket akşam 7.30 gibi sitede dağıtım yetişmedi şubeye dönüş yapıldı ibaresi ile geri şubeye dönüyor ve kargo bir gün sonra artık akşam vaktine yakın zamanda elime geçiyor şaka gibi istanbuldan aynı günde gelen kargo 600 metrelik uzaklıktaki evime 2 günde anca akşama doğru geliyor aslında çalışmamak lazım böyle firmalar ile kendilerine çeki düzen vermeleri lazım

Swager bunu beğendi.
  11. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Ben 3-4 ay önce kum torbası aldığımda sabah aradılar kutu çok ağır ve evde değilsiniz heralde şubeden alın diyor nerden çıkardıysa evde olmadığımı dedim tüm gün evdeyim getirebilirsiniz diye akşama doğru tekrar aradı adresi bulamadık diye daha 1 hafta önce kargo getirdiniz neyini bulamadınız dedim dağıtım bitti yarın sabah gelin şubeden alın yoksa geri gider diyor bide bağıra bağıra, yarın getirmezsen kim neyi alır görürüz dedim kapattım telefonu ertesi sabah getirdi ne kimlik sordu ne birşey surat beş karış bıraktı kapıya gitti 22-23 yaşında genç bi de yaşlı olsa anlayacam, sucuk gibi terlemiş bide getirirken gülmemek için zor tutmuştum kendimi :D

Bunun kargo firmasıyla genel olarak pek bir alakası yok dağıtımı yapan adam üşengecin tekiyse böyle yapıyor kapıya kadar getirmek zorunda yüz vermeyin arayın getirin kapıma kadar diyin çoğu kişi şubeden alın dendiğinde sesini çıkarmadığı için alıştılar iyice ne zaman ağır birşey gelse adresi bulamadık diyolar

Azi, NBA_39 ve Swager bunu beğendi.
  12. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Cok haklisin getirmemek icin turlu turlu bahaneler yapiyorlar

Kum torbasi bende cok almak istiyorumda evde bagliycak bir ortam yok:(

Sayfayı Paylaş