Yurtdışına çıkıyorum. Ne alayım?

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve SAVAŞ74 tarafından 7 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Önümüzdeki ay yurtdışına çıkıyorum. Ucuz bir şekilde supplement alma durumu olacak. Bu fırsatı değerlendirip kendime bir yol haritası çıkardım:

Antreman öncesinde:.....
    Antreman sırasında:....
    Antreman sonrasında:....

Daha fazla değil. ZMA, casein falan filan o tip şeyleri sormuyorum. Sadece bu üçü için supplement araştırıyorum. Daha önce yazdığım gibi kafein bana kesinlikle yasak. O yüzden kafein içeren desteklerden uzak duruyorum.

Tamam sıvı ile karıştırılabilecek şeyler arıyorum...Yani hepsi içilebilecek kıvamda olmalı...

Benim üçlüm şu şekilde:

Antreman öncesinde: BSN NO-Xplode caffeine free
    Antreman sırasında: Universal BCAA stack
    Antreman sonrasında: Optium whey

Sizin önerebileceğiniz başka alternatifler varsa, okumak-dinlemek isterim.

Yani bu işin altyapısına sahip bir bedene, yurtdışından getirilecek, yükte hafif ama fonksiyonu büyük ne önerebilirsiniz?

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    antreman sırasında-gaspari size on var, harika bir intra-workout denemenizi tavsiye ederim,

antremandan sonra-M.H.P Dark Matter, oldukça sağlam içerikli iyi bir recovery ürünüdür.

nox ürünleri yerine ise haşlanmış patates bence daha işlevseldir, ona vereceğiniz parayla başka bir supplement alabilirsiniz :)

SAVAŞ74 bunu beğendi.
  3. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    Yahu üstad Eksport Rakı hiç fena olmaz.. :D

deniz68ruhu ve SAVAŞ74 bunu beğendi.
  4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    speedtouch a intra workout ve post workout konusunda katılıyorum. Antreman öncesi içinse musclespeed diye bir ürün var. bb.com da bayaa yüksek puanlı bir ürün onu denemenizi öneririm. Hatta mümkün olduğunca farklı şeyler alın ve deneyin. Bunun dışında usp labs jac3d öneririm. Birde bu ürünler dışında Biotiva firmasının Bio Force diye bir ürünü var testesteron arttırıcı. Onu kesinlikle öneririm. Ben kullandım ve aşırı derecede memnun kaldım.

SAVAŞ74 bunu beğendi.
  5. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum whey'in cookie li olanını tavsiye ederim.türkiyede bulunmuyo amerikadaki arkadaşım tadı epey güzel dedi bulabilirseniz alın bence burdan yazın bizde merakımızı giderelim :)

SAVAŞ74 bunu beğendi.
  6. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    süper fikirler. çok teşekkür ederim. zaten BB.com sitesinden sipariş edip öyle alıcam. ordaki puanları da gerçekten iyi...
    başka orijinal öğütleri de dinlemek isterim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:13 ----------

hehe :D

fikir güzel de tek ufak minik bir sorun var: ben alkol kullanmıyorum :D hele rakıyı hiç sevmiyorum (bakar mısınız trakyalının söylediğine :D)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:16 ----------

tabii şunu da belirtmem gerek. valiz içerisinde getireceğim için, daha önce de yazdığım gibi yükte hafif olmalı. mesela jack3d bu tip alımlar için ideal bir ürün; minik ve 5gr ile çok büyük işler yapabiliyor, minik bir kutu nerdeyse 50 kullanımlık...ama maalesef kafein içerdiği için bana uygun değil.

Son düzenleme: 8 Mart 2011
  7. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Çok merak ettiğim denemek istediğim iki ürün var. Biri Accelerative Nutraceuticals Musclespeed, ötekisi MuscleMeds Carnivor protein tozu. Kırmızı etten proteini ayırıp yapıyorlarmış.

8. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    söyle söyliyim yurt dışından alışveriş imkanınızın olması çok güzel birşey, fakat bu güzelliği, türküyede de rahatlıkla bulabileceğiniz, protein tozu vb ürünler alarak harcamayın derim, türküye de bulamaacağınız kompleks ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim, optmum proteindir, universal amino asittit, bu ürünler makul fiyata türkiyede de var zaten, yurt dışında tutulan M.H.P , musclepharm gibi türkiyede adı sanı duyulmamış çok kaliteli markalar var...

ataberkim bunu beğendi.
  9. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    bence yükte hafif pahada ağır bişeler getir(animal serisi mesela).Sonra Türkiyede takas yaparsın kullanmak istediklerinle.Bagaj problemin olmaz böylece

10. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    amacım zaten o: bagajda minimum yer kaplayacak ama faydası maksimum olacak üstelik de hemen bitmeyecek birkaç ürün arıyorum...

11. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Savaş74 yukarda da yazdım kesinlikle biotiva bio forge u denemelisin. 4-5 ay önce kilo verebilmek için musclepharm shred matrix ve bio forge u kombibe ettim ve 200gr ın üzerinde protein girişi ile kilo verebileceğim bir diyete girdim. Bu dediğim ürünlerden 2şer kutu kullandım ve başlarken 75kg idim, bitirdiğimde 89-80 arasıydım ve görünüşte karın kaslarım falan daha define olmuştu. Gümrükte sorun olmayacağını bilsem bio forge dan düzenli olarak sipariş vereceğim. Kesinlikle ve kesinlikle denemelisin.
    http://www.bodybuilding.com/store/biotivia/bioforge.html

12. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    puanı da 9.3müş
    listeye ekledim thums:

13. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Yukarda 89-80kg demişim 79-80 olacaktı:) yazarken heyecan yaptım ondan herhalde :)

14. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Universal IntraAid , Muscle Pharm Assault , M.H.P DarkMatter elimde olsa bu üçlüyü yarın alırdım.

15. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    bence hiçbişey alma dispritör abiler kızar sonra

letsgoheat96 bunu beğendi.
  16. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

beachboy'un yazdığı bu üçlü yü ben de şiddetle destekliyorum, gerçekten harika bir kombine olur,türkiyedeki imkanlarla asla yapamıyacağın bir kombine olur, tabi ki draft'ın yazdığı ürünü de denemek lazım, yanlız şunu birkez daha belirteyen mhp nin dark matter'ı fena bir ürün :)

http://www.bodybuilding.com/store/mhp/darkmatter.html

universal intra aid'in de oldukça güzel bir ürün olduğunu biliyorum, yine universal eaa stak bu tarzda bir ürün, ama bence gaspari sizeon'un getirisi iki ürünü göre de daha fazla.

17. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    FENA DERKEN??

bir de hangi "flavour" seçeyim? yani hangisinin tadı daha güzeldir?

18. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Dark Matter antreman sonrası recovery için etkili bir üründür
    http://www.bodybuilding.com/store/mhp/darkmatter.html
    ama hacmi büyük olduğu için bence bir ihtimal çantanıza sığmayabilir. Ayrıca alınınca 1 kutu değilde 4-5 kutu gibi alınması lazım. Güzel bir hacim dönemi için.

ataberkim bunu beğendi.
  19. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    o kadar uğraştım, çok güzel ve en az 70 antreman için gerekli olacak bir supplement listesi hazırladım...sipariş sırasında problem oldu; kredi kartları bilgileri, hatta pasaport bilgilerini bile çok detaylı verdim. siparişim kabul olundu...kalacağım hotelin çalışanlarıyla görüştüm, herkese gerekli bilgileri verdim...

ama nooldu, 100 çalışanın 99una "bana bir paket gelcek, ben çıkış yapsam da gelip paketi alacağım, aman paketimi alın" bilgisini verip iyice tembihlemişken, ileri zekalı son bir tanesine kimse durumun önemi hakkında malumat vermemiş olduğunu acı bir tecrübe ederek gözlemledim...

ve ne yazık ki dünyanın öbür ucundan elim boş döndüm...kafa_

rast geldiğim bir vitaminshoppe dükkanından o anda bulabildiklerim
    - mhp glutamine sr,
    - usplabs bcaa
    - dymatize elite fusion 7
    - dymatize xtreme expand pump
    olabildi.

haa bir de tek yapabildiğim bu oldu a32
    ne de olsa kendi işimi kendim gördüm.

20. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra

Bence zorunlu olmasina ragmen, hicte fena secimler olmamis. MHP Dark Matter'i bilemem ama Scivation Xtend baya etkisini gosteren bir urun. Bir kere daha imkan olursa, onu da tavsiye ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:06 ----------

Tabi ikisi ayni kulvarin urunleri diiller, belirtmek lazim.

Sayfayı Paylaş