Yurt dışı supplement önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ssmoto tarafından 8 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ssmoto

ssmoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhabalar. Yıllardır foruma tek kelime yazmadım hep okudum, şimdi bir sorum olacak sizlere :) . Yurt dışında iki tane arkadaşım mevcut (biri Amerika'dan, diğeri Almanya'dan) ağustos sonlarına doğru Türkiye'ye gelecek. Türkiye'de bulamayacağım "performans arttırıcı-nox" tarzı çok memnun kaldığınız ürünlerden söylerseniz arkadaşıma aldırtacağım. Zamanında İspanya'dan dönerken jack3d almıştım ve burada ne MP Assault ne de Optimum-Amino Energy, jack3d'nin sağladığı performans artışını sağlayamadı mesela, böyle vurucu öneri bekliyorum sizlerden (jack3d içindeki uyarıcı maddenin 1.3 oranlarda olması ve yasaklanması vs konusundan haberdarım, sadece örnek vermek için yazdım) . Whey/bcaa vb gibi ana supplementler zaten yurt dışında olduğu kadar artık Türkiye'de de var ama "performans arttırıcı-nox" kategorisinde hala burası eksik gibi geliyor, yoksa yanlış mı düşünüyorum tam bilemiyorum. Kardeşim şunu getirt diyebileceğiniz önerilerinizi bekliyorum :) , saygılar.

2. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba. nox deyince bsn noxplode 2.0 çok öneriyorlar,araştırabilirsin.Birde betancourt firmasının BULLNOX isimli bir ürünü mevcut.kompleks bir ürün, bb.com da bayagı övülmüş.Arkadasım bu ürüne henüz basladı,ilerleyen günlerde gelişmeleri aktarırım.

Bu arada TR de bulamadığım bir ürün için bana da yardımcı olabilir misin?

3. boratoprak

boratoprak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    almanyadan muscle freak getirt bence weiderin hem kas artışı sağlarsın gerçek anlamda hemde enerjinin kralını alırsın jack 3d nin içindeki yasaklı madde assaultta varmı acaba hala öğrenemedim alıcaksan en iyisi muscle freaktır bence

4. Ahmet KUL

Ahmet KUL Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Istanbul
    bence jack 3D getir ben getirip sattığım arkadaşların hiçbiri kötü yorumda bulunmadı hala bsn nox yada assault filan hikaye bunun yanında !

Sayfayı Paylaş