Yunus İçin İlaç Kampanyası Başlattık

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hsd tarafından 25 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=6214&postdays=0&postorder=asc&start=0

konuyu bu linkten takip edebilirsiniz lütfen duyarlı olalım yunus için gerekli ilaçlar var bunların listesi linkte var ancak burayada koyacağım listeyi sizlerden ricam para yerine ilaçlardan alabildiğinizi bana ulaştırmanızdır bende kendilerine bayiileri araccılığıyla ulaştıracağım ilginizden dolayı hepinize teşekkür ederim

koenzim q10
    solgar fishoil yada başka marka balık yağı
    enginar tableti
    hindiba tableti( karaciğer için bunların ikisinidemi vermek gerekiyor teki yeterlimi?)
    polen tablet yada tozu
    q enzimi
    shark cartilege

ve bal

yunus kas erimesi hastalığına yakalanmıştır detayları öğrenmek için linki okuyunuz ve benimle iletişime gfeçmek isteyen arkadaşlarımız lütfen özel msj atsınlar beceremem derseniz buraya yazın irtibata geçeriz teşekkürler

2. FİGEN ACAR

FİGEN ACAR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHASEBE
    günaydın arkadaslar

Bilgisayarımı açtığımda bu başlığı görünce çok şaşırdım ve duygulandım ..net ortamında ilk kez böyle birşey için yardım istedim ve duyarlı insanalrın olması beni çok mutlu etti.
    çok iyisiniz ALLAH razı olsun ama inanın ben kimseye yük olmak yada para yardımı almak değildi amacım sizin sitenizde vitamin ilaçları olduğu için daha hesaplı nasıl alabilirdim sizlerin yardımcı olacağını düşündüm ..
    çok teşekkür ederim..

sizlerle paylaşmak istediğim bişey var yanlış anlamanızı istemem ama içim çok buruk moralim bozuk geldim şirkete..
    .
    yunusu fizik tedavi için özel bir eğitim yerine gönderiyor ssk geçen sene sabahçıydı öğlen okuldan gelip fizik tedaviye gidiyordu hiç dinlenemeden.akşam geliyordu .ee tabi oradada hareketler yaptıryorlar eve yorgun geliyor bu sene öğlenci sabah fizik tedavi için servisi geldi kapıya bense işe gitmek için dolmuş bekliyordum hemen zile bastım yunus uyuyomuş aşağı indiki çocuk uyanamamış gözlerini oğuşturuyor yorgun bitkin kolunu kaldıracak hali yok bişeyde yeymemiş uyku mahmurluğuyla o gidip orada nasıl elini kolunu kaldırıp hareket yapacak halini görünce çok üzüldüm oradan gelip okula gidecek bu sefer akşama kadar ..çocuk bu yaşta ilaçlara boğuldu bu tür sıkıntılar çekiyor rabbime şükrediyoruz yinede ama çocukluğunu yaşaması gereken devrede o sıkıntılarla mücadele ediyor hatta bazen bıktım ilaç içmekten diye isyan ediyor balı bile yediremiyoruz artık ..:((((allahım yardımıcımız olsun nerde varsa herkesin şifasını versin..
    yunus için dualarınızı esirgemeyin lütfen...

hayırlı işler herkese allah kolaylık versin..

3. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    çalışan arkadaşlar , işyerinizde ki arkadaşlarınıza bu konudan bahsettiniz mi ?
    5 dk nızı almaz bu konuyu anlatmanız , ramazan da geldi hayırlısıyla , herkes bir yerlere yardımlar yaparken
    yunusumuzu unutmayalım unutturmayalım...
    ben bir liste yapıp panolara yapıştırıcam şimdi.
    inanıyorum çıkacak bişeyler...

4. FİGEN ACAR

FİGEN ACAR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHASEBE
    arkadaslar ben farklı bir öneriyle karşılaştığım için şaşkınım inanın ..
    yunusun babası çalışıyor şu an ..ssk fizik tedavinin şu an için sadece haftada 2 saatini karşılıyor gerisini biz veriyoruz..
    balık yağınıda ssk doktoru yazmadı geçen gün gittiğimde..sürekli özel doktora gidiyoruz maddi olarak sıkıntı çekiyoruz tabiki allah tan gelen dert şükürler olsun mecburen kıt kanaatte olsa geçim sağlanıyor.şimdi bu durumda fitre bize düşermi onu sormak gerekiyor..bu ilaçları sürekli allah ömür verdiği sürece kullanacak yunus vücut direncini kaybetmesin diye ...
    ben yanlış bişeyde yapmak istemiyorum mahcup duruma düştüm inanın sizlere karşı...

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    figen hanımla konuştum kendisi fitre veya zekat alma taraftarı değil ancak üyelerimizinde hepsi ilaç alacak zaman bulamazlar belki diye konuştuk bu konuyla ilgili belki bir hesap verebilir ama hala düşünmek işstediğini yanlış anlaşılmalara meydan vermek istemediğini belirtti hani sırf para toplamak için böyle bir yönteme başvurduğu sanılmasın diye kendisi çok rahatsız oluyor bahsinden bile ama biz samimiyetine inanıyoruz ve isteği ne ise ona göre davranacağımızı belirttik bende kendisine para toplama taraftarı olmadığımı belirttim ama ilaç almak için vakit ayırmak veya o ilaçları bulmakta mesela olacağını konuştuk buna en kısa zamanda bir yol bulacağız bakalım hayırlısı ne ise o olsun

6. ebben

ebben Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Yer:
    Danimarka
    maddi manevi yardima/destege hazirim.....

Saygilar.

Allahtan acil sifalar dilerim!!!!!!

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet flexor süper bir noktaya değinmişsin herzaman ssk ya gitmediklerinide belirtmişti bana figen hanım yani külfetli bir iş çok möasraflı ve sadece baba çalışıyor :cry: üzücü bir durum bugün konuşur ve bir hesap nosu alırım figen hanımdan en iyisi bu ister ilaç alır ister tedavi masrafı için harcar istersede yunusun dilediğini alır

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arkadaslar, bu basligin acilma nedeni bir duyurudur.

Yardim etmek isteyenler lütfen özelden figen hanimla irtibata gecsin.

Konuyu kilitliyorum, diger baslik altinda Yunus´un hastaligindaki gelismeleri ve Figen hanima bilgiler verebiliriz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş