yumurta tozu ?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve kobe33 tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kobe33

kobe33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkdaslar 3 aydır duzenlı olarak yumurta tüketiyordum ve sonunda talihsız bır olay yuzunden yumurtadan tiskindim ' Aceba bu yumurta suplamentlerı alsam ıse yararmı gercekten normal yumurta gıbı mı ?

2. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Mutlaka yarayacaktir (Yerini tam olarak tutmasa bile şahsi görüşümdür bu benim) ancak yumurta tozu alacağına whey protein tozu alman daha mantıklı olur. Geriye kalan protein ihtiyacını : Süt, peynir ve türevleri, yoğurt, ton balığı, tavuk, yağsız et gibi gıdalardan karşılaman daha kolay olacaktir. Evet yumurta en sağlam amino asit profiline sahip bir nimettir bunu herkes kabul ediyor, ancak yumurtaya alerjisi olan ve yumurta tüketmeden de ciddi manada ilerleyen sporcular gördüm çevremde kısacası whey protein ihtiyacınıza cevap verecektir. Ancak zaten elimde whey var derseniz ''MultiPower Formula 80'' ürününü öneririm. İçerisinde kazein whey ve yumurta gibi proteinleri içeren kompleks bir protein tozudur. (Kazein ağırlıklıdır) Bu ürünüde whey protein tozunuzun yanına eklemeniz mantıklı olabilir. İyi antrenmanlar dilerim :)

ADANALI1980 ve kobe33 bunu beğendi.
  3. kobe33

kobe33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    cok acıklayıcı oldu ıcım rahatladı dıyebılırım unıversal 2700 kullanıyorum amıno ordan destekler dıyebılırım tsk ederım degerlı yorumların ıcın yanı yumurta olmadan da olabılıyor bu olay ama pekı bana sabah kahvaltı ne yıyebılırım yazabılırmısın , yumurta olmadan ? :) tsk ederım sana da ıyı idmanlar.d

4. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Sabahları yumurta tüketmiyorsanız en büyük yardımcınız kesinlikle LOR PEYNİRİ olmalıdır. Tüketebileceğiniz maksimum miktarı tüketin. İmkan olursa marketten Lifalif alin ve kahvaltınızın üstüne sutle karıstırıp lifalif tüketin. (Eğer kilo fazlanız var ise miktara dikkat edin). Eğer yeteri kadar protein alamadığınızı düşünürseniz bir porsiyon kadar amino da alabilirsiniz. Geriye kalan protein ihtiyacınızı da gün içerisine yayın. Bol bol ara öğünlerde süt tüketin. Yoğurda çilek doğrayıp yiyorum şahsen ara öğünlerde çok da lezzetli oluyor öneririm. İyi antrenmanlar tekrar :)

kobe33 bunu beğendi.
  5. kobe33

kobe33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekur ederım degerlı yorumların ıcın.:)

Sayfayı Paylaş