yumurta kokusu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iasca tarafından 5 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dışarda yumurta yemek istiyorum abuk subuk şeyler yerine bazen tavuk göğsum olmuyo onun yerine yumurta beyazı yemek istiyorum ama koku sorunu var millet rahatsız olmasın die götüremiyorum okulda falan nasıl giderilir bu yumurta kokusu yada haşlamak yerine yağsız tavada kırıp mı götürsem kokmasa full yumurta köklicem heryerde ama koku...iştea32

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    konserve balık dene 25 gr proteın var 100 gr sınde degısıklık

cesıtlı yıyeceklerden proteın almaya calıs
    ama her sabah yumurta yıyın tabı ben oglen ve aksam ıcın soyledım

3. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    yapcak birşey yok kokuyu bende yok edemiyorum ton balıklı sandviç yapabilirsin çavdar ekmegiyle birlikte uçur :D yada okulda atıştırmalık alternatif bir şey istiyorsan protein keki yapabliirsin ben yaptım okula giderken götürüyorum işimide çok iyi bir şekilde görüyor

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Yumurtaları akşamdan haşlayıp buzdolabında ağzı açık şekilde tutup sabah kalktığınızda koyduğunuz kabı 1 yerine 2 vey 3 poşet ile kapatabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda spor çantanızdan koku gelmiyor. Haşlama şeklinde yemek pek kolay değil sürekli olarak. Bunun yerine yağsız tavada yumurtalara süt katarak yumurtayı pişirir ve yine aynı şekilde dolapta saklar ve üstüne ketçap ilave ederek tüketirseniz pek bir sorun olmaz.

5. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Torbaya koy torbanın ağzını bağla ve yumurtaları içine koyduğun torbanın dışına ü parfüm sık bu olabilir mesela.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:47 ----------

Rpac öyle bir anlattın ki yumurta değil kebap mübarek :D.Üstüne ketçap falan sık valla canım yumurta çekti hemen şöyle bir omlet yapacağım kendime pul biberli.

Sayfayı Paylaş