yumurta akı tozu!!!!!!!!!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hypocrisy tarafından 15 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hypocrisy

hypocrisy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu yazıyı beslenmeyemi burayamı acmakta tereddut ettim ama buraya acmaya karar verdim moderatorler artık gerekeni yapacaktır...
    ben 3 gün öce arkadaşımla sohbet diyordum (bu arkadaşımın bodyle pek alaksı yoktur) dedim boyle boyle protein tozlarından felan acıldı konu deidm cok pahalı felan o dedim olm sen salakmısın git yumurta akı tozu al dedi bildigimiz yumurtanın akının tozuymuş hic bir tadı ve kokusu yokmuş bunu üreten firmeları bilmiyorum ama kullanım alanı pastahaneler buyuk kek bisküvi fabrikalarıymış ama ben araştırdım bulamadım arkadaşlar bunu bulabilecek varsa aramızda lütfen bulsun cıldıracam fiyatı anormal düşükmüş protein tozuna göre...

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben yumurta akı tozunu denedim, tadı ve kokusu az da olsa var; ayrıca suya, süte falan çok çok zor karışıyor. Bu yüzden vazgeçtim.

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    günde 10 yumurta akı ye.. bi de ucuz yollu bi whey protein al .. :) öp basına koy.. su veya sutle karısmayan biseyi icmekte cok zorlanırız, eziyet olur

4. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Dostlar midemde bazen hazımsızlık oluyor.Yumurta akı bu problemi yaratıyor olabilirmi sizce?7-8 çiğ yumurta yapıyor hazımsızlık bu bilinen birşey ama beyazıda yapıyor mu?Hazır başlık açılmış başka yeri kirletmeyelim.

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Çiğ ak kesinlikle yapıyor. Bende de oluyor. Hazımsızlık denemez de, şişkinlik ve gaz yapıyor.

6. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    bizim salondada peynir altı suyu tozu almışlar, yani whey'in kazeinden ayrılmamış hali oluyo sanırım, epey ucuz bişey ama, hafif gaz problemi yapmış o da :D :D

7. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    çiğ yumurta yüzünden bi arkadaşım büyük bir rahatsızlık geçirmişti, çiğ yumurtada bulunan bi bakteri yüzünden kalbinde bi sorun olmuştu ama ne desem yalan olur tam olarak bilmiyorum hastalıgı ama çiğ yumurtadan kaynaklandıgını biliyorum.
    bir de bizim eski hocamız rıfkı karataştı, belik tanırsınız avrupa şampiyonu dünya derecesi falan vardı, yumurtayı çiğ yemektense pişirlmiş olarak yemenin çok daha faydalı oldugunu söylemişti. acaba bu konuda bi fikriniz varmı? :)

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Salmonella ? Cig konular daha önce forumda cok tartisildi.

9. Allways

Allways Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    wien
    yumurta aki tozu demissin buralarda cok var ama tr de de olmasi gerekir nasilmi arkadasim aldiginiz protein tozlarinin icerigine bakin bi kere bu tozlarin genelde %50 si yumurta akindan olanlar var vede protein tozu alirken iceriginde %80 eieweiss (yumurta beyazi) olani alirsaniz daha iyi olacaktir.Yumurta aki uzerine acmissin madem konuyu ben birseyler daha katayim bari tavuk etini tr de yemeyen yoktur herhalde sende tavuk eti yiyorsan tavugun kanadindan yiyeceksin sadece en fazla yumurta aki olan et tavuk kanadidir yumurtanin beyazindan daha kaliteli dir.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    "En fazla yumurta akı olan et" ne demek allah askina???
    Tavuk yumurtalarken kanadina mi yapisiyor yumurtasinin aki :lol:

11. hypocrisy

hypocrisy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yprumları okudum gördüğüm kadarıyla şuradan alırsın buradan alırsın gibi net bir şey yok demekki mecbure protein tozuna bir sürü para kösülecegiz yumurta icemem hatta yiyemem hatta hatta karşımda yiyen olursa sofradan kalkar giderim okadar tiksiniyorum midem bulanıyor benim bu soruna bi cözüm bulmam lazım :cry:

12. sellim

sellim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben buldum ama yönetici bey benim mesajları silmekte ısrarlı...
    tüccar zannediyor beni...
    oysaki ben bu meretin varlığını senden öğrendim...
    çok sağol.

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hayir satis yapmana izin vermiyorum.

Bu yazilar size ait

O halde ben söyleyim:
    1- http://www.propomed.com/index_dosyalar/Page1894.htm
    2- http://www.biomagia.hit.bg/trproduct.htm
    3- http://www.tandemgida.com/urunler.htm (Ucuz Protein adli basliktan)

Buldugun sirketin ismini ve telefon numarasini buraya yazmana kimse karsi cikmaz. Eger kar etmek istiyorsan ac bir webshop, ver google reklam ücretini. Burasi adi üstünde bilgi Paylasim forumu, siz ne yapiyorsunuz ? bilginizi saklayip kar pesine dusuyorsunuz, ustelik yönetimi sucluyorsunuz.

Yeterince aciklandi, memnun degilsen, baska forumlar var.
    Aksi takdirde forum kurallarina uyman gerekir, hayir burdayim ve kurallara uymuyorum dersen, tek yol var oda BAN.
    Yeterince vakit ayirdigimi dusunuyorum.

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    diğer siteyi hiç tavsiye etmem.zira oradada sağlam bir ekip var ve site zaten satış içerikli olduğundan buna kesınlıkle ızın verılmeyecektır.bu turden kaynaklar sadece senın elınde yok.ıstedıkten sonra bende buradan reklamımı yapar ve kutusu 75 mılyondan amıno 2200 satarım ama bu piyasada haksız rekabet yaratmaktan baska işe yaramaz.en iyisi al kullan ve daha sonra gonder resımlerını ve bakın siz bana izin vermedınız ama bu tozu kullanıp bu hale geldım de.en iyi reklam boyle olur.

15. sellim

sellim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş