Yumuşak kaslar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Sylvester tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba,başlayalı yaklaşık 2 ay oldu , başladıgımdan beri beslenmeme - uyku düzenime özellikle antremanıma çok dikkat ediyorum.
    55 kilodan 2 ayda 60 kg yükseldim.Başladıgımdada kaslar şişiyor fakat içleri boş gibiydi sert degildi.2 aydır devam ediyorum azda olsa hacim alıyor ama sertleşme yok denilebilecek kadar az.
    Amacım hacim ama sert olmaması kafama takılıyor kas üstü yağ gibi , beslenmeme dikkat ediyorum 60 kg birinde nasıl yağ olabilir onuda çözemedim.Yorumlarınızı bekliyorum

2. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    sen hacme yönelik çalışmalarını devam ettir(yüksek ağırlık-az tekrar) emin ol çelik gibi kaslar sana vücudun tarafından hediye olarak sunulacak. 2 ay kısa bir süre ama pik atmaya az kaldı. yani vücut patlama noktasına hazırlanıyor ve 2 ay bunun için emek vermişssin sabret ve çalışmalarına devam et. gelişmiyorum diye düşünme sakın. ayrıca antremanların için ufak bir önerim var,dinlenme sürelerini çok kısa tut,set aralarında otur ayakta dolaşma amaç burada pompalanan kanı dağıtmamak ve acının üstüne acıyla gitmek.

3. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Ben 2 ay yaptim tendonlar daha yeni alisyo bu duzene. Dorduncu aydayim su an her antrenman bir gun sonrasi tas gibi ve buyuk oluyor daha sabret onunda zaman var

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

4. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yorum için teşekkürler hacime devam edicem inşallah dedigin gibi olur :) dinlenme sürelerini kısa tutmaya çalısıcam
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mayıs 2014 ---
    Anladım peki ilk aylarda yumuşakmıydı kasların ?

5. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Kas yoktu hic oyle diyim sana ama sıktigimda da zaten tas gibi degillerdo

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş