Yumuşak Göbek Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cs!!! tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar boy 1.80 94 kgdım 70 kg a kadar beslenmemi düzgün yapmadan(çok az kalori alarak) sporla kısa sürede kilo verdim , üzerine birde clenbuterol ve dnp kullandım dönem dönem. Tartı beni çok memnun ediyordu fakat görünüm pek iyi olmadı 70 kg ken normal bir insanın 80kg görünümünde gibiydim kollar ve göğüs olarak durumum gayet iyi fakat çok çirkin bir göbeğim var ve sanırım acemilikten çok fazla mekik 8 min abs falan yaptım altta çok sağlam karın kasları var gerçekten hacimli gel gelelim üsteki yağ tabakasıyla çirkin bi göbek halini alıyo .Göbeği havluyla kapadımmı vicudum çok hoşuma gidiyo. Kollarımda damarlar hatta omuz tarafında kemikler ve damarlar gözüküyor görünümü güzel dahada geliştirmek istiyorum ama göbek çok sinirimi bozuyor çokta kolay yağlanan biriyim 1 aydır 350gr karb , 150gr protein , 60gr yağ olarak besleniyorum 76 kg oldum kas ve güç kazandım fakat malesef sanki göbek biraz daha büyüdü. Şimdi çok arada kaldım 76 kg dan 65 e kadar yağ falan yakıp sonra 0 danmı başlıyayım yoksa bi kaç ay bulk sonra definasyonmu yapmalıyım.

2. nihatgulec96

nihatgulec96 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    antrenman günleri dışında p90x yapabilirsin o program emin ol seni salondakinden çok daha fazla yoracaktır ve sonucu daha tatmin edici olur.
    çok az kalori alınca hızlı kilo vermişsin ki bu da sarkmalara neden olmuş dediğim gibi p90x düzeltir bunu.

3. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    sarkma yok fakat dediğim gibi göbek yumuşak p90x yapmayı çok denedim aşırı derece sıkılıyorum

4. nihatgulec96

nihatgulec96 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    alışınca sıkılmazsın haftada 3 gün cardio x'i yap sadece o zaman bile çok etki eder diğer 3gündesalona gidersin 1 gün iznin olur dışarı çıkar gezersin cheat day yaparsın 2000 kaloriyi geçmezsin al sana göbek gitti 2-3 ayda

5. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    harcadıgından 500 calori az al gider o. growth hormonunada ıhtıyacın var uzun açlık yasa karb dusur..

Blonde bunu beğendi.
  6. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Evet evet arkadas hakli uzun süre aç kal bi üç ay yemek yeme.!

srktyksl bunu beğendi.
  7. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    dostum ordan burdan duydugunla bana triep atma istersen :)))

growth ve glukagon hormonu yuksek olmadan kıımse o az kalan yagı atama.z.. vucudu onaran growth hormonudur

Blonde bunu beğendi.
  8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kesinlikle bunu yapma. Allah aşkına hangi akla hizmet böyle fikirler sunuyorsunuz :D

Karbonhidrat çok fazla alıyorsun yağ yakmak istiyorsan diyet yap insülin hakkında araştırma yap biraz youtubeden savaş cebeciyi araştırabilirsin yağ yakımıyla ilgili birkaç önerim

Eğer maşa başi iş yapıyorsan yada öğrenciysen yağ yakmak amacınsa kahvaltı yapma. IF diyeti amerikada çok popüler şu an yağ yakımı için. Savaş hoca derki karın kası gözükmeyen insan şişmandır bulk yapacaksanda bence önce yağ oranın düşük olsun sonra yavaş yavaş kilo almaya başla göbeği büyütmeden.
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Temmuz 2014 ---
    Kim olursa olsun cenk hocaya karşı cıkamaz yukarda verdim videoyu yukardaki arkadaşlar izleyince umarım fikirleri değişir.

Kendi yorumumu söylersem kahvaltı YAPMIYORUM ve hayatım daha güzel tabii ağır işte çalışanlara önermem inşaat işcileri madenciler sanayide çalışanlar vs.

9. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bende kahvaltı yapmama taraftarıyım. bundan 1 yıl once yapmayın derdım ınanmazlardı bu vıdeolara bendıe haklı cıkardı. .GUNUN EN SAÇMA OGUNU BANA GORE KAHVALTIDIR..

Blonde bunu beğendi.
  10. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence yanlış yaptığım eski şeyleri düzeltiyorum bu aralar. Şöyle bir saçmalıkta vardı bende eskiden hala çoğu kişilerde var sırf bu mesele yüzünden sporu bırakmıştım. ADI DA ARA ÖĞÜN !!! ara öğün yapamıyorum okuldayken diye kilo veremicem diye sporu bıraktım eskiden.

Şöyle bir görüş var kilo vermek istiyorsunuz 2 saatte bir yemek yiyin ara öğün yapın. Yoksa metabolizma hızınız düşecektir kilo veremezsiniz. Ara öğün yapmayınca günde 3 öğün yemek yerseniz uzun süre aç kaldığınızdan vücud yediklerinizi yağ olarak depolar vsvs gibi saçmalıklar. Yav Allah aşkına vücudumuz bu kadar basit bir makine mi 2 saat 3 saat 5 saat 10 saat aç kalınca metabolizma hızınız düşsün 10 saat aç kalıp yemek yiyince hepsini yağ olarak depolasın vücud :D Evet vücuıd aç kalınca metabolizma hızı düşer fakat bu süre 72-96 saat arası aç kalırsa metabolizma hızı düşer. İlk 24 saat arası aç kalırsanız metabolizma hızınız düşmek yerine artacaktır!!! Birde bir öğünde 30 gr protein hikayesi vardır oda bunun lacivertidir ha birde sabah kalkar kalkmaz whey iç yoksa kasların erir vs vs. Bunlar taa 70 lerin vg efsaneleri artık 2014 de yaşıyoruz yani lütfen :D

Bulk için konuşalım. Ha bulka girince bende kahvaltı yapacağım. Ara öğünde size kalmış birşey . Şimdi 3 öğün yaparak günlük 3000 kalori alacaksanız tamam bulkta da 3 öğün yiyebilirsiniz Fakat ben 1 öğünde 1000 kalori alacak kadar iştahım yok diyorsanız ara öğünlere bölebilirsiniz bulkta 6 öğün yapabiliriniz tercih meselesi.

11. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    20gr zeytin yağı 500gr tavuk 100gram ton balığı 300 gram yoğurt 1 litre süt+ 200 gram pirinç ile başlayıp her hafta 50 gram pilavı azaltmaya karar verdim sizce nasıl olur şuanda aynı diyet programını fakat 400 gram pirinç + 100gr yulaf yiyorum

12. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    400 gr pirinç +100 gr yulaf yiyipte nasıl kilo vermeyi hedefliyorsun . 1 litre süt çok içinde karbo çok fazla var sütün. Kalori hesabı yap makroları öğren

13. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    dikkatli okusaydınız anlardınız şuan kilo vermeye çalışmyıorum zaten

14. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Benimde ayni sorunum var ben insanity programına basliyacagim yag oranini azaltmak için bol cardio ve beslenmeye dikkat edicegim bence sende eger imkanin varsa insanity prigramina basla

15. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Gundüz vakti ne içiyon kardeş ?

16. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Dr. Ender Saracin 21 gunde gobek eriten diyetini uygula derim :D:D:p

17. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Evey tavsiye ederim:D:D:D:D:D:D

18. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Fatih bnm gibi biriysen insanity yapma adamı kurutur o program söyliyeyim ben

19. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    hala anlıyamadınız sanırım 70 kgdım 76 ya kadar söylediğim diyet programıyla devam ettim 350 gram karbonhidratlı olanla, o şekilde 1 ayda 6 kg aldım , yani kilo vermeye çalışırken 350 gram karbonhidrat almadım. hedefim kilo vermek değil almaktı . şimdide diyorumki 400 gram pilav ve 100gram yulaf ezmesini siliyoruz , 20gr zeytin yağı 500gr tavuk 100gram ton balığı 300 gram yoğurt 1 litre süt+ 200 gram pirinç ile başlayıp her hafta 50 gram pilavı azalarak nasıl olur dedim

20. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Evet biliyorum zaten hareketleri tam yapmam imkansiz ama solona gitme imkanim yok evde en iyi cardio programi bence disarida kosu yapmay calisiyorum ama herzaman hava musait olamiyor.

Sayfayı Paylaş