Yumruk soruları Kilo ve vg ile ilgili sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve atalay1 tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atalay1

atalay1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba öncelikle sitenize yeni üye oldum ve çok güzel bir site..Neyse sorularıma geçeyim ben 166 100kg 17 yasındayım yani kiloluyum ... elimde 2 adet 8kg 1 adet 3 kg dumbel var 2 el yayı gögüs yayı 1 bukbuk atlama ipi felan var bunlarla neler yapmam gerekiyor ...suan nizami olarak 12 13 sınav cekebiliorum ...Amacım kilo verip vucudumu şekle sokmak omuzlarım genis ve arkadasla gögus ve omuz kısmımı begeniyorlar yani kaslı gibi duruyormus :) ben gercekten oyle olmasını ıstıyorum birde yumrukklarımın pek etkılı oldugunu dusunmuyorum mesela 17 aysında 172 70kg bir arkadas var kolu karnı felan kaslı yumrukla hafif br dokunsa dahil 1 saat agrıyor uyusuyor kollarımız boks makinesine tokat 760 yumruk 940 vuruyor zor ayarda bunu nasıl yapıyor anlatırmısınz ben yumruk vurunca acıtmıyor ..3 kg ıle golge boksu ve yumruk üstü yarım sınıvlar yapıyorum biraz faydası oluor baya hızlandı yumruklarım ama ginede acıtmıyor nasıl yapmam gerek şimdiden teşekkürler:(

2. göksunn

göksunn Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    eğer boyun 1,66 ve kilon 100 ise önce kilo vermelisin dostum yağ yakıcı takviyeler kullanabilirsin, zaten forumda da bununla ilgili bütün bilgiler var. ayrıca sağlam bir kickbox ya da muay thai kursuna yazılabilirsin ki gerçekten etkilidir. ama dediğim gibi bence önce kilo vermeye bak ;)

3. atalay1

atalay1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim bende basta kilo vermeye çalısıyorum ekmek yemeyi ketim şekeri azalttım abur cuburu azalttım sanırım 1 2 kg verdım 2 3 haftada simdide kardıo antremanları ve düzenli beslenmeyle kilo vermeye çalışacagım ayrıca boks düşünüyorum ...

Sayfayı Paylaş