Yulaftan bu şekilde faydalansam?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve iracible tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iracible

iracible Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    gerçekten bu fikrin yararlarını ve zararlarını (eksi taraflarını) merak ediyorum...

1.91 boy var ve 59 kiloyum. normal kiloya gelmeye karar verdim, iyi ve güvenilir bir programla başlıyorum bu hafta. bunun için ON Serious gainer sipariş verdim. şimdi içindeki ölçekle kullanırsam 5.4 kg lığı bana 18 gün gidiyor ve ürün 200 lira. öğrenciyiz 18 günde bir 200 lira vermek istemiyorum haliyle. bunun yerine önce hergün tam ölcek değilde günlük kullanımı biraz azaltarak -özellikle antreman olmadığı günlerde- 5.4 kilo tozun kullanım süresini 1 aya çıkartmayı planlamıştım. fakat demin aklıma bir fikir geldi, tabiiki de sizden + ve - taraflarını söylemenizi rica edicem.

gainerin içinde yanlış hatırlamıyorsam 100 gramda 80 küsür gram karbonhidrat var. aynı oran lifalif yulaf ezmesinde de var. yulaf ezmesini blender da toz haline getirip bunu shaker a gainer tozu ile birlikte koysam nasıl olur? şunu soruyorum kısaca: günde toplam 300 gram gainer yerine 200 gainer 100 gramda yulaf ezmesi tozu koysam, yada 150-150 koysam nasıl olur?

şimdiden teşekkürler. bu forumdan gerçekten çok şey öğrendim emeği olan herkese teşekkürler...

2. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yulafı shaker a koysan dibe çöker kanımca onun yerine yulaf ile sütü karıstır tat versin diyede kuru üzüm doldur ye istedğin ölçekte

3. iracible

iracible Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    70-80 gram yulafı 3 e bölüp ekliyorum O.N ile shaker a. yapacak birşey yok.

Sayfayı Paylaş