yulaf ezmesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve erengozel tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erengozel

erengozel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar 5aydır body ile uğraşıyorum 55kilodan 70kiloya çıktım kollarım 30cmden 35cm oldu göğüsler vs çıktı ama karın bölgemde yağlanmalar oldu o yüzden beslenme programımda temel bi değişikliğe gitmeye karar verdim şuana kadar yediğim karbonhidratların fazladan kilo yaptığını düşünerek içerisinde çok az yağ bulunan yulaf ezmesini her öğüne koyup temel karbonhidrat olarak almaya karar verdim günde ortalama 350 gr yulaf ezmesi yiyeceğim ve beslenme programım aşagıdaki gibi olacak yorumlarınızı bekliyorum

Sabah 3yumurtu 1tanesi tam yenecek 150 gr yulaf ezmesi 1bardak yarımyağlı süt 1dilim kepekli ekmek üzerine bal domates peynir 50gr lor
    öğlen tavuk göğsü baklagillerden bir sebze ve yine 150gr yulaf ezmesi
    spor çıkışı tavuk göğsü 15gr bulgur pilavı 50-75-100gr yulaf ezmesi ve sebze
    1saat sonra haftada 2 veya 3 gün salata ile karıstılmış ton balığı 1 adet
    yatmadan öncede 1bardak süt bu beslenme ile kardiyo yapmadan kaslarıma zarar vermeden yağ yakacağımı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum

2. erengozel

erengozel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

3. oshboshb

oshboshb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ben yulaf yerken çok fazla zorlandığım için bana tuhaf geldi biraz.sabah 100 gram yiyene kadar canım çıkıyor.bence bir sure kadar karbonhıdrat alımını düşürüp antreman yap tabi yuksek proteınli diyetle.

Sayfayı Paylaş