yulaf ezmesi en lezzetli nasıl yenir

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve eyup.dede tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. eyup.dede

eyup.dede Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    herkese merhabalar,

yıllardır amatör olarak basketbol ile ilgileniyorum , ara ara spor salonuna yazılıp 4-5 aylık dönemlerde antrenman yapıyorum ( genelde kışları)

çok çabuk kilo alan biri olarak sürekli diet yapma modundayım. bu yüzden yeniden ipleri elime alıp geçen seneki gibi ( hiç ölçü kaybı olmadan 7 ayda 23 kilo zayıflama ) bir düzen kurucam kendime.

sabah kahvaltıda yulaf+süt ve akşam antremandan önce yulaf+yoğurt+muz karışımı yiyorum. masa başı çalıştığım için en iyi kombinasyon bu.

yulaf ezmesi olarak herkez gibi eti lifalif yiyordum fakat yeni bulduğum bir çeşit çok hoşuma gitti. çok fazla yerde yok sanırım ama mükemmel tadı var.

yulaf ezmesi yiyemeyenler için birebir. reklam olayına giriyormu tam emin değilim ama beşiktaşta adı Ü. ile başlayan markette satılıyor.

Ekli Dosyalar:

2. operasyon1905

operasyon1905 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Bence en güzeli sade yulaf ezmesi, ben onu tarçın, badem ceviz ve yabanmersini ile zenginleştiriyorum zaten..

3. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Her migrosta var bu ürün :)

4. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yulaf ezmesini sütle ıslatıp yiyin sütün içinde değil daha güzel oluyor

Orkun Oltu bunu beğendi.
  5. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    valla ben her sabah 1 su bardağı yulaf ezmesi yarım muz ve 1 su bardağı süt koyuyorum öle ilçiyorum yanında tabi haşlanmış yumurta lor peyniri domates salatalık fısttık ezmesi var ama yulaf ezmesini öle yersen çok iyi olur robotla beraber karıştır

Orkun Oltu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş