youtube video kayit :D saygilar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve l30n66 tarafından 10 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    bir kac kere youtube videosu nasil kaydedilir seklinde soru gordum umarim daha onceden bu soruna cwp werilmemistir..(yanilmiyosam greg (steroid zararlari bolumu)videosunda )

eger link wermek yasaksa simdiden ozur dilerim....

http://www.download.com/Youtube-Cone/3000-2130_4-10627350.html bu program kayit yapicak

http://www.codecguide.com/download_kl.htm buda codec pack bu kesinlikle lazim assagida sebepleri war bunsuzda calismaz ortadaki 7 mb lik dosya indirilecek...

bu program youtube dan indirmeyi sagliyo bu site fake yada viruslu deil zaten eger bilgisayar kulturunuz warsa cnet sitesi oldugunu bilirsiniz..(dunyanin en buyuk download adressi offical acidan)

bu program flv uzantisi olarak indirir(mesela normal 1 video avidir, flv flash uzantisidir yani aslinda youtube flash sitesi ,aslinda onlar animasyon :D inanilmaz dimi buyuzden bu kadar hizli doluyo) ayrica seslerde mp3 dur nasi yani diceksiniz normal 1 filimde wav uzantili burada (youtube da mp3)bunuda sole 1 ornekle aciklayim standart 1 filim 2 cd deilmi yani kabaca 1.3 gb ama dvix dedigimiz mevzu 700 mb 1 filim yani 1 cd iste buradan kaynaklaniyo sole acikliyim standart 1 mp3 4.5 mb standart 1 wav 35 mb oradan hesap edin...boyut oyuzden kuculur...codec pack burada dewreye giriyo farkli uzantilari bilgisayarda oynatmaya yariyo we codec pack olmadan maalesef :(

konudan cok uzaklastik ozur dilerim herneyse programimizi kurduk...codec packi kurduk...ardindan ytcone u ,actik arama kutusunun altindaki 'preview i' seciyoruz bu indirilcek videomuz hakkinda ufak 1 detay fotografi koyuyo cok ise yariyo kesinlikle tawsiye ederim...aramayi yapiyoruz (dunya uzerinde mercek tusu weye direk klavyeden enter)arama baslar..ardindan videomuzu sectikten sonra yildizin yanindaki (dunyadan 1 klasore) (arama kutusunun hemen altindaki 2 kucuk butondan bahsediyorum) ardindan videomuzu indiriyoruz...standart bir 4 dk lik video 45 mb dir burada 13 yukaridaki paragrafta sebebini acikladim...

Bu programi sewiyorum cunki daha hizli oluyo 3 te 1 i nerdeyse standart 1 videoya gore ayrica kotali internet kullanan arkadaslarimiz icinde harika dusunun bi....

metallica videolari gelsin :D

bu kesinlikle alinti deildir kendi elimle yazdim saygilar anlamayanlara yardimci olabilirim tesekkurler..yanlis yerede yazdiysam ozur dilerim....

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    www.keepvid.com sitesine gir, istediğin YouTube videosunun linkini koy, download tuşuna bas ;)

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş