yorumu olan var mıdır.?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve zapping tarafından 15 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. zapping

zapping Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi günler,

Ben evimde bir kaç alet ile çalışmaktayım.İşim ve sosyal çevermeden dolayı günde yalnızca 1 saat ayırmaktayım ve yaklaşık 6 aydır bu çalışmalrı sürdüyorum.

1 gün gögüs / 1 gün pazu / 1 gün Omuz çalışıyorum.

Bunları yaparken gün aralığı vermiyorum örneğin ;

Pzt. Göğüs Salı. Pazu Çarşamba omuz Perşembe tekarar gögüsle dönüyorum ve hafata 1 gün çalışmıyorum.

Eğer 1 er gün ara verirsem disiplini kaybedip çalışmam gereken gündede çalışmıyorum.Dolayısla bu çalışma sistemim hakkında yorumu olan var mıdır.?

Herkese selamlar,

2. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bb de çalışmak kadar dinlenmekte önemlidir haftada 3 kere çalışmak uygundur sitede bir grafik vardı bulamadım şimdi ama çok çalışınca kas artışı kadar kas kaybıda oluyor doğru düzgün gelişme olmuyor bence 3 gün çalış

3. DARKBLUE1982

DARKBLUE1982 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada hergün çalışmak doğru değildir. Arkadaşımın da dediği gibi zayıflarsın. Benim yeni başlayan arkadaşlar için tavsiyem haftada 5 gündür. Hergün 1 saat çalıştığını söylemişsin. Ben sana bir spor salonuna yazılmanı tavsiye ediyorum. Orada uygulayacağın idman da yaklaşık 1 saat alır. Hem tüm bölgeleri çalıştırabilirsin hem de sınırsız ağırlığın olur. Zaten çoğumuz evde çalışmaya kalksak yüksek ihtimal bırakırdık bu sporu. Salonun havası başkadır. Oraya herkes çalışmak için gelir. Yani sporu devamlı ve düzenli yapmak istiyorsan bir salona kayıt ol.

4. Dequadin

Dequadin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ESK
    en idael çalışma haftada 5 gündür ve bunu da 2 gün yapıp 1 gün dinlenme ve 3 gün yapıp tekrar 1 gün dinlenme şeklinde yapmanı tavsiye ederim en iyi gelişmeyi bu yolla sağlarsın(aynısını ben uyguluyorum ve sonuç gayet iyi)

Sayfayı Paylaş