Yorumlarınız ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pikolata tarafından 22 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pikolata

pikolata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    16 yaşındayım 1.65 boyundayım 65 kiloyum.Diyet yapmaya başlayacağım.Spor salonu yerinde yüzmeye gitmeyi düşünüyorum boyum kısa kaldığından.En azından bir Nisan'a kadar spora gitmeyeceğim yani.Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Pazar akşamı 2 adet 4kg.lık dumbell ımla Flexor'un '' 14 yaş üstü kişiler için hareketler'' diye bir konusu vardı oradaki hareketleri yapmaya çalışıyorum.Şınav ve mekik de çekiyorum o günler.Günlük beslenme programım :
    Sabah : Haşlanmış yumurta 1 dilim kepek ekmeği biraz lor peyniri şekersiz çay
    Öğle : Okul ne yemek verirse karbonhidratlı olan şeylerden az yemeye çalışıyorum.Yarım porsiyon pilav , tatlı yok gibi.
    Akşama doğru : Eve gelince mandalina ya da nar yiyorum.
    Akşam : Evde yapılan yemekten yarım tabak alıyorum salata var ise yemeği daha da azaltıp salataya saldırıyorum.
    Yatmadan önce : Kefir veya süt.
    Programım bu bunu bir süre sürdürmeyi planlıyorum yani en azından Nisan'a kadar bir 5 kilo veririm diye umuyorum.Yorumlarınız nelerdir düzeltmem gereken öğünler varsa düzenlememe yardım ederseniz sevinirim. Bir de kıl kaslara etki eder mi epilasyon önerir misiniz şimdi değil de 2 sene sonra yaptırmayı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş