1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz..?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mg_bat tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gelisme ve su anki hali hakkında yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
    1 yıldır vucut calısıyorum. boy 184, kilo 73, kol 33, gogus 102.
    acikcasi bekledigim gelismeyi ben goremedim.
    Not: Ozellikle karın calısmıyorum.
    Tesekkurler

Ekli Dosyalar:

2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Eskiden kollar zayıfmış şimdi daha iyi olmuş, biraz yağlanmışsınız ama bence yine de eskisinden iyidir. Daha yağsız olarak kütle alabilirdiniz bence biraz daha özenerek çalışıp beslenseydiniz.

Göğüs yapınız iyi sayılır, çok daha güzel doldurabilirdiniz, yapamamışsınız. Şimdi daha güzel doldurmaya bakın. Pazularınız aynı şekilde çok sönük kalmış, genetiğinizden kaynaklanıyor ama yine daha iyi olurdu diyorum size bakınca. Kanat da çok ihmal edilmiş gözüküyor.

Kolay gelsin.

mg_bat bunu beğendi.
  3. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iste isin ilginc tarafı, zaten beslenmeme ve calısmama cok ozen gostermem. 6.ayda 1bucuk aylık bi ara verdim sadece. ama yinede bekledigim sonuc yok. moral bozukluguna sebep olmuyor degil ama calısıyoruz iste :)

4. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bence calısmalara devam edersen istediğine ulaşırsın.çünkü vücudun pek yağ tutmuyor herhalde protein ve amino asit ile birlikte çalışırsan çok güzel sonuclar alacağını görürsün...
    başarılar dilerim

mg_bat bunu beğendi.
  5. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zaten gainer hikaye. ne varsa protein de var :)

6. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Aslında vücudun fena değil ama 1 yıllık bir çalışmaya göre pek iyi olduğu söylenemez açıkçası.Göğüs , karın , sırt eksik kalmış sanırım gerekli özeni göstermediğinizden kaynaklanıyor.

Özellikle karın çalışmadım demişsiniz nedenini öğrenebilir miyim?

En yakın zamanda istediğin vücuda kavuşma dileğiyle...İyi sporlar...:)

DuE bunu beğendi.
  7. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    evet haklısın bence de protein cok önemli.kısa sürede gözle görülür sekilde katkı sağlıyo vucuda bence eksik edilmemesi gerekir ama hayat şartları işte...

8. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hani benden önce yüz kere, tarafımdan da belki on kere söylenmiştir ama yineleyelim, belki satır aralarında kalan yazıları okuyamayan arkadaşlar bu yazıyla anlarlar.

Sizlere katılıyorum, protein tozu önemli, fiyatları keşke daha uygun olabilse. İstediğiniz kadar normal beslenin iyi bir vitamin mineral takviyesi (bayanalr için değil ama özellikle genç erkekler için spermle kaybedilen çinkoya özellikle dikkat) önemli, bundan sonra önemli olan şey protein tozu. Aminoasit tableti mi protein tozu mu diyorlar ya şaşırıyorum, paranız varsa tabii ki 5'er 10'ar yutuverceksin aminoasitleri, ama yoksa aminoasit almak yerine protein tozu alacaksınız, fiyat/verimlilik olarak daha yüksek olur. Özellikle antrenmandan hemen sonra alınan suyla karışmış izole wheyin yerine bir alternatif bulamıyorum.

Sigara mı içiyorsununuz ? bırakın doğal proteininize takviye yapın işte nedir tavuk mavuk, onlar da eksik yoksa izole whey almaya bakın. Ben elhamdülillah pinti bir insan değilimdir, pintiliği övdüğüm sanılsın istemem, hani övünmek gibi olacak ama yeri geldi mi elimdekileri sonuna kadar, gerekirse kendi hakkımdan da vazgeçerek paylaşan bir insanım, ben böyle kendimi iyi hissediyorum çünkü, hani az veren candan muhabbeti var ya. Neyse kimseye pinti olsun demem ama para harcamayı bilmek lazım, öğrenmek lazım, ben şuna şaşıyorum, bakıyorum insanlara, özellikle büyük kentlerdekilere, gereksiz yere o kadar çok para harcıyorlar ki... Yazık... Kendi kafasına pompalanan saçmalıkları gerekli olarak görüyor da ondan...Sonra 5 liralık hayrı dokunsa tanıdığı tanımadığı birine gözü ona batar... Yani vermek istemez, ama kazıklanmaktan gocunmaz, kazıklandığını da iblmez, parasını çarçur ettiğini de.. Bunun gibi (sözüm meclisten dışarıdır, ben burda söz söyleyenlerin cüzdanının hesabını tutmam ki onlara laf edeyim) kendimize gerekli olan şeyleri almak için daha çok paramızın olması gerektiği düşünüyoruz.

Hayır! Mesele önceliklerimizi, mesele nelere gerçekten para vermek istediğimzi oturup düşünmekle ilgili. Tabii ki daha çok para kazanmaya çalışalım orası ayrı ama para kazanmaktan çok daha önemli olan şey paraya bakışımız ve onu kullanma becerimiz bence.

Son düzenleme: 28 Ocak 2009
    nika bunu beğendi.
  9. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ek: Ne demek istediğim iyi anlaşılmamış olabilir. Diyorum ki boş yere 1 lira bile harcamayalım. Her gün boş yere bi lira harcasak ayda 30 lira eder. Bakıyorsun milyonları boş yere saçan adam 1 lira için birisine kaba davranır (arayın bakın genç bir arkadaşımızın bunu anlattığı bir başlık vardı. Ben ismini unuttum, aradım biraz, bulamadım.) İsraf edilen paralara yazık, hani benim cebimden çıkmasa da yazık işte, sonra kolayca para kazanan insanlar türeyiveriyor da o paraları nasıl harcayacaklarını bilmediklerinden saçma sapan işler yapıyorlar. Bu konu uzar gider böyle.

ugur_altunbas bunu beğendi.
  10. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    CosaNostra arkadasım, karın neden calısmadımıgı sormussun. calısmıyorum cunku istedigim vucut six packs e sahip bi vucud degil. garip gelebilir ama hosuma gitmiyor. karnımı guclendirmiyor degilim ama baklava gozukmesinide istemiyorum. benim icin triceps ve gogus en ideal vucut tipi. gerekli ozeni inan bana gosterdim fakat olmadı hala devam ediyorum. umarm sende hayalndeki vucuda kavusursun

11. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gaddarkemal iyi bir noktaya degindin

Sayfayı Paylaş