Yorumlarınız Benim İçin Önemli

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Semih tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Semih

Semih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba Konuyu Dogru Yeremı Actım Bilmıyorum Eger Yalniş Yerdeyse Şimdideb Özür Dilerm Konuya Geçyım ben
    Ben Yaklasık 5 Aydır Taekwondo ve 2 aydır Box Yabıorm boyum 1.72 kilom 59 ve yasım 15. ve Bende Asırı Derecede Olmasada Güvercn Kafesı Gögsu Var ..
    Antrman gunlerm
    p.tesı=box
    salı=boş
    Cars.Box-Taekwondo
    persembe=boş
    Cuma=box
    Cumartesı=Box-Taekwondo
    pazar=Taekwondo
    antrman saatlerım her biri 1.30 saat
    Öncelıkle Sormak Istedigm bu Antrmanlarla Güvercn Kafası Gögsümün görünüşünde degıklık olurmu olursa nasıl olur yoksa bb yapmama gerek varmı ? su ana kadar bu antrmanlarla gozle gorunur cok belırgın bır degısme olmadı yalnızca hacmı bıras arttı.
    ayrıca yakınlarım antrman zamanlarımdan dolayı kendıme yarardan cok zarar verdıgımı söyluolar. siz bu konuda ne dusunuorsunuz?.. yorumlarınız benım ıcın cok etkılı olacak smdıden tesekkurler

2. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Box veya Taekwando nun güvercin göğsü rahatsızlığına pek bir yararı olacağını zannetmiyorum. Hatta Body de pek etkili olamayabilir. Bildiğim kadarıyla bu rahatsızlık sadece cerrahi tedavi ile düzeltiliyor. Ayrıca modlar daha iyi bilirler ancak bu başlığın yeri sanırım "sağlık & sakatlanma" .

DeL PotRo bunu beğendi.
  3. Semih

Semih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cerrahi tedavıden sonra eskı saglına tam anlamıyla kavusamıosn bu konuyu cok arıstırdım yanı fit olamıosun spor hayatın bir anlamda bıtmıs gıbı bısey oluor .

DeL PotRo bunu beğendi.
  4. Semih

Semih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yardmcı olucak?

DeL PotRo bunu beğendi.
  5. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    ben 3 trafik kazası geçirdim...doktor bırak ağırlığı eşya kaldıramazssın dedi bana...bence azimli ol doktorlara danış 18 yaş altı her Türk vatandaşı ücretsiz muayene hakkına sahiptir sosyal güvencesi yoksa,ama kimsenin olumsuz sözleri seni yıldırmasın...bazı şeyleri Yaradanın verdiği kusur olarak değil zenginlik olarak gör onunda bir hikmeti vardır...sağlıcakla kal...

DeL PotRo ve Semih bunu beğendi.
  6. ozzkan

ozzkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Güvercin göğüs rahatsızlığı cerrahi müdahaleyle düzeltilebileceği gibi kişinin kendi azmiylede(tabi dediğin gibi aşırı derecede belirgin değilse), göğüs kaslarını geliştirerek iyi bir noktaya varılabilir.

Sayfayı Paylaş