Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ForzaBeşiktaş tarafından 1 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Daha evvel sizlerle birlikteydim ancak ders durumumdan ötürü siteye girme fırsatım fazla olmadı hatta hiç olmadı.
    Zaten Ekimden sonra sporu da bırakmak durumunda kaldım. Gerçekten belli bir seviyeye gelmiştim ama malesef kilo aldım tekrardan :(
    Şimdi okul bitti mezun oldum üniversiteden ve spora Cuma günü itibariyle tekrar başlayacağım.
    Ve uyku düzeninden tutun hemen hemen herşeye dikkat edeceğim.

Boy:1,92
    daha evvel kilom 120lerden 98-100 kiloya kadar düşmüştüm 4-5 ay gibi bir sürede.

Şimdi ise 110 kilodayım malesef 10 kilo almışım. :(

Sizlere sormak istediğim daha evvel ben amino asid kullanırdım ve kilo problemi yaratmamıştı. Belki yaratmıyordur da bilmiyorum. Zaten beslenmeme dikkat ederdim. Her gün 3-4 yumurtadır balıktır tavuktur tüketmiştim.
    Ancak inanılmaz bir masrafla karşılaşıyordum ve ailemle sürekli kapışma halindeydim :)

Şimdi sormak istediğim Protein tozu + amino asid faydalı olur mu ağır mı gelir şu durumda.
    Malum artık fazla yiyeceğe para veremem bu şekilde kilo almadan gelişmem mümkün müdür?

Teşekkürler şimdiden...

2. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şuanda onlara ihtiyacın yok bi 3 ay yap egzersizlerini tempon artığında zaten vucutdun ister bişeylr o zaman kulanırsın kilo ver birazda kolay gelsin

Sayfayı Paylaş