Yorucu Olmayan Çalışma Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erenika tarafından 12 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erenika

erenika Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar. Öncelikle Böyle Bir Forumu Oluşturanlar İçin Çok Teşekkür Ederim, Üye Olmadan Önce Ve Üyeliğimden Sonra Bir Çok Konuda Faydalandım Ve Şimdi Bir Kaç Sorum Var Sizlere.
    Ben 17 Yaşındayım 1.79 Boyum Var 64 Kiloyum. Üniversite Sınavlarına Hazırlanıyorum. Aynı Zamanda Hem Spor Olsun Hemde Kilo Alayım Diye Ağırlık Çalışmak İstiyorum.
    Bileklerim İnce Kalınlaştırmak İçin Neler Yapmalıyım. Göğüs Bölgemi Biraz Geliştirdim Ama Daha Gelişmiş Olmasını İstiyorum ve Kol Kaslarımda Abartılı Olmasa da Biraz Kabarık Dursa Hoş Olur :)
    Geceleri 11 Gibi Yatmadan Önce Çalışmak İstiyorum.
    Şuan Her İki Kolumla 3 Kg Kaldırıyorum,Kollarımı Açıp Birleştiriyorum Ağırlıkla. Aynı Zamanda Ağırlıkla Çömelip Kalkıyorum. Bu Hareketleri 20 Kere Yapıyorum. Aynı Zamanda 10 Şınav + 20 Nizami Mekik Çekiyorum.
    Sizce Neler Yapmalıyım ve Kaç Kilo İle Çalışmayalım. Şimdiden Yardımda Bulunanlara Teşekkürler :) :)

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Anladığım kadarıyla evde çalışıyorsun. Forumda Flexor hocamızın paylaştığı evde çalışma programı var onu uygulayabilirsin. Kimse sana kilo olarak şu kadar yapacaksın diyemez. Sonuçta her insan farklıdır. Sen başlangıçta 3 kg kaldırırsın başkası ilk başlangıçta 5 kg. Zaman geçtikce zaten arttırman gerekecek.

erenika bunu beğendi.
  3. erenika

erenika Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet Evde Çalışıyorum Salona Maalesef ki Vaktim Yok :( Onları Biliyorum Zaten Bir Arkadaşımın Bana Onları Göstermesi İle Meraklandım Bu İşe, Onları da Uyguluyorum :) 3 Kg Kaldırmakta Zorlanmıyorum Evde 3 Kg Olduğu İçin Çalışıyorum O Zaman Biraz Daha Hocamızın Dediği Hareketleri Uygulayıp Öyle Arttırayım Kiloyu. Cevabınız İçin Teşekkürler :)

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Varsa durumun kapı barfıksı al bence, sırt-kanat kaslarına cok etkısı olur bu forumda defalarca soylendı.. Onun dısında bence saat 11 gibi calısman pek ıyı olmaz cunku vucudun artık uykuya hazırlanıyor falan halsiz olabılırsın. Yanı 11 de yapma demıyorum ama gunun daha erken saatlerınde yaparsan daha ıyı verım alırsın gıbıme gelıyor. Mekık cekerken klasık mekık hareketınde dısında hareketler var direk karna etkı edıyor, onları yapmanı onerırım.

erenika bunu beğendi.
  5. erenika

erenika Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kapı barfiksini hemen yarın araştırıcam teşekkürler. sabah erken saatte kalkıyorum fakat çalışmam sonucunda yorgun düşüp tüm günüme yansır korkusundan dolayı geç saate attım. öyle bir sorun olmazsa sabah saatinde çalışmak tabiki daha mantıklı olur :)

Sayfayı Paylaş