Yok mu hayvan gibi programı olan?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Softiess tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Softiess

Softiess Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba 3 senedir bodyle uğraşıyorum. Artık hareketlerden sıkıldım ve vucüdümu artık çıkartmak istiyorum yani çok aşırı sağlam programla kısa sürede vücudumun şişmedik yeri kalmasın istiyorum. bunu herhangi birilerini etkilemek için değil sevdiğim için yapmak istediğimide söyleyim sonra yanlış anlaşılmasın :) bana yardımcı olacak hoca yada arkadaşlar mesaj atabilirler numaralarını araya bilir konuşabilir tüm fikirlere açığım en kısa sürede amino,protein yardımıyla nasıl şişire bilirim kendimi sıkı bir şekilde sorunun kısası budur :)

Yaş - 21
    boy - 1.73
    kilo - 70
    kol - 43
    göğüs - 130 civarıydı 2 ay önce
    geri kalan yerler tam olarak hatırlamıyorum teşekkürler iyi forumlar herkese :)

2. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş maşallah hayvanat bahçesine çevirdin burayı

3. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    bizdem iyi bilirsin ki genetik doğal sınıra yaklasmissan daha ileri gitmek ancak tek yol var, pek yapcak bir şey yok

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş