Yok abi Jinekomasti Falan

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Jesus tarafından 28 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar Kilolu , kilosuz kardeşlerim bana kalırsa Jinekomasti dedigimiz şey yağ alma ameliyatından başka bişey degıl yok göğüslerinde hastalık var falanda filan bunlar palavra ucunda beze cıkmış sallayın arkadaşlar en guzel jinekomasti ameliyatı şudur size

3 ay kardiyolu karın çalışması yapacaksınız ve 2 ay düzenli haftada 3 gun göğüs çalışacaksınız kandırmaca arkadaşlar bunlar ben ne adamlar gördüm göğüsleri kadın göğüsü gibi olupta ağırlık basıp düzelten Önemli olan germe sıkıştırma gidip boş boş ameliyatlara girmeyin forumda goruyorum jinekomasti olacagım yok göğüsüm buyuk sorunum var abi yağlarını aldıracaksın onu söylesene

son olarak

Ben zayıfım ama göğüsüm büyük buna ne demeli derse bi arkadaşımız cevabım ;
    düzenli çalışamamışsın demekki dostum zamanında yemişsin sonra başlamışsın yada bi altelnatif daha göğüse ağırlık göstermemişsin bu konuda tartışabiliriz iyi forumlar

santor bunu beğendi.
  2. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    *********** misin ? 3 ay kardiyolu karın çalışmasının göğüsdeki yağla ne alakası var ? Heryerde jinekomasti diye bişey yok yazıp duruyorsun.Hiçbirşey bilmediğin belli haftada 3 gün göğüs çalışamazsın sağlam göğüs antrenmanında bile 4 gün ağrı olur saçma saçma yazılar yazma.Jinekomasti diye birşey vardır.Merak etme millet boşu boşuna ameliyat olmuyor öyle yağları yakmaklada jinekomasti gitmez.

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Temmuz 2012
    mma- ve Jesus bunu beğendi.
  3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    jesus başlık açmışsın ama sanırım konuyu doğru düzgün araştırmamışsın..
    gördüğün bir çok adam üzerinden yorum yapmışsın ama sanırım pseudojinekomasti ile jinekomastiyi karıştırıyorsun..
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Jinekomasti basit ama net bir bilgi okursan faydasını görebilirsin.
    sanal ortamda üslup tam anlaşılamadığından amacımın sana laf atmak yada yalanlamak olmadığını sadece bilgi paylaşımı olduğunu da belirtmek istiyorum..
    saygılar..

mehmetanil ve Jesus bunu beğendi.
  4. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    biraz genel düşünürsek , göğüsleri büyük olan kişiler hemen "ya bende jinekomasti mi var" diyip kendilerini zora sokuyolar ve motivasyonlarını düşürüyolar bence @Jesus tamamiyle iyi niyetli olaraktan bu konuyu açmış bahsi geçen hastalık , rahatsızlık sadece sabır ve azimle aşılabilecek birşey olduğunu söylemeye çalışmış veya ben öyle anladım , sinirlenmeye gerek yok :)

Jesus bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

@Jesus tibben varolan bir rahatsizligi yoksayiyor, yani yanlis yapiyor. Her kilolu olan jinekomasti degildir, buna doktor karar verir. Gercek jinekomastide 3 ay kardio vs ile gececek bir rahatsizlik degildir.

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili Jesus ;

Sanırım konuyu yanlış anladın sen , jinokomasti yağ dokusu değil meme dokusundaki büyüme yani kilo vermek ile yağ oranınını düşürmek ile asla geçmez ...

Bir daha ki sefer başlık açmadan düzgün araştırma yap ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

Jesus, santor, hsyndmn ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Jinokomasti'nin yağ ile hiç bir ilgisi yok..

Dokudan ibaret aynı bayanların göğüslerinde olduğu gibi.. Bayan göğsü de dokudur belli bir kısmı yağdır sadece.

Jesus bunu beğendi.
  8. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Jinekomasti yag oluşumu degil.Gögüs bölgesinde oluşan düzensizlik diyebiliriz.200 kilo adama gögüsleri büyük diye jinekomasti denmez.

Jesus ve bloster bunu beğendi.
  9. ProjectX

ProjectX Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Saçma bir konu. Jinekomasti bende var ama yağ oranım %6-7 gayet şekilli bir göğüsüm var yağsız ama jinekomasti meme ucu problemine kaçıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:14 ----------

Meme ucu altındaki dokuların hormonal bozukluğundan kaynaklanıyor.

Jesus bunu beğendi.
  10. brhmcr

brhmcr Guest

Sanirim gerekli cevaplar verilmis, Jesus daha iyi arastiracaktir.

11. 1983

1983 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yapmayin baska bu konuda da yzadim askerde acemideyken kcaman memen vardi. 1 ayda 15 kiloya yakin kilo verdim. sadece biskuvu simit lahmacun alabilsem o gun benin icin bayramdi. yani zayiflayarak spor yaparak gider. kaldiki bizdeki jinekomasti bile sayilmaz discovery de izledim Adam in memesine sudyen taksan takilacak o derece. hence saglam spor ve diyetle gecer. her gun cola cips fast fod beslen sonra yaglardan kurtulmayi bekle...

Jesus bunu beğendi.
  12. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    aynı durumdan bende muzdaribim ergenlik jinekomastisidir umuduyla bekliyorum yoksa ameliyata giricem hiçte istemiyorum o narkozu almayı :(

Jesus bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş