Yine, yeniden Yağ Yakımı - Kas İnşaası

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ciko nat tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    blend derken karısık mı? daha etkılı olsun dıye :) normalde tek supplementım 2-3 gunluk bcaa kaldı lglutamın var ve proteı ntozu whey ıle soya..wheyde az kaldı.salondan bugunluk aldım onalrı tek bırde c4 var erformans arttırıcı. :) bu arada yarın ödül günüm, ne bulsam yiyeceğimzaten en son geçen hafta persembe vermıstım. ondan oncekı haftalarda vermeyınce kas kayb ıoldu.sonucta gunluk 50-60 gr karb alıyoruz yarın 300 gr karb almayı hedeflıyorm. :)

2. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşakr önerilerini beklıyorum sizce cheatday (serbest gün) yapmalıyımıyım? yapmamak ıstıyorum onun yerıne proteınlı keke yapabılırım. :)

3. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Bence makrolarini sayiyorsan makrolari gecmicek sekilde yap,eger saymiyorsan hic bulasma bir haftada verdigini geri alirsin sacma olur
    Cheat day in mantigi aslinda cheat meal yani tek ogun olur diye biliyorum makrolari gecmemek sartiyla,cheat DAY olursa vay haline :D

4. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    vazgeçtim vermicem.sadece yarın yedıgım kepek ekmegı 1-2 dılım arttırım okadar.artık pırınc vs de eklcıem kas inşaası için.. yavas gıtsın saglam gıtsın. :)

Stygia bunu beğendi.
  5. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Not: Aksamkı yumruta yerıne 100 gr tavuk gogus yedım, ceyrek, ceyregın az fazlası kepek ekmek bol soğan ve keşniş yedim. :)

6. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Sabah: 3 dilim kepek ekmek arasına 200 gr tavuk göğüs, yarım muz.

ara öğün: 30 gr saralle 2 dilimkepek ekmeke surulu. 1 tatlı yuvarlak olandan.. 4-5 kucuk cıkolata.

gene ara öğün: 2-3 avuc kkuruyemıs.

toplamda 1400 cal aldım. :) ve ıdrarım gelmeye asladı hılandrır mtblzma. :) 1-2 saat snra spor yapıp ardından tavk yıcem. . aksamda tavuk salata tamamdır.. 100 kalorı açık ıle 600 cal acık veıcem.. sanırım dahada yemem. :)

7. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    byler ben bu 2 parça tavugu 200 gr sanıırdım 2 bucuk parça 142 grama gelıyor, az yıyoruz. :)

8. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen bence de... Etleri hassas terazide ölçmeye başladığımda inanamıştım. Benim ayrı ayrı paketlediğim etler, 125-160 gram arası tutuyormuş. Şimdilik gelişimim devam ettiği için arttırmıyorum ama bir gün yetmeyecek bu gr'lar...

9. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Aynen dostum, şu yöndenden bakmak gerekiyor; daha fazla yiyebiliyoruz. :)

10. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    1.Öğün: 2 ölçek whey sıya protein karşımı.

2.Öğün: 3 dilim kepek ekmek, 7 yumurta beyazlı omlet;kekik, pul biber, kimyonlu vb., bol salata, 5 zeytin.

Tabout Cardio Antrenmanı

3.Öğün: 250 Gram tavuk göğüs eti, sebze yemeği, 1 diilim kepek ekmek.

4.Öğün: 200 gr tavuk gogusu, 2-3 kasık sebze yemeği.

5.Öğün: 1 ölçek whey, 4 yumurta beyazı (yedemedim daha).

11. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    not: 5.Öğüne 1 ölçek whey yerıne yarım olcek ıctım 4 yumruta beyazınıda 3 e ındırıp yanına 2-3 fıstık 5-6 badem 4-5 ceviz ekledım toplamda 15 -20 gr kadar.

12. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar hocam sizi cidden gazete takip eder gibi takip ediyorum :D Sabah yapılan kardiyo hakkında ne düşünüyorsunuz ? forumda tamamen aç yapılması doğru değil yazıyor onun yerine 1ölçek whey ve 200 ml üzüm suyu ile daha iyi olacağı yazıyor sizin görüşleriniz nedir acaba? bu arada diyette başarılar

ciko nat bunu beğendi.
  13. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Dikkat ettim de gogus etinden baska et yemiyosun,biraz somon ton baligi dana eti ile zenginlestirebilir ve bitkisel proteinler de kullanabilirsin sanirim cok daha iyi olur ozellikle fasulye nohut mercimek cok iyi protein zengini besinler,tavukla etle beraber yiyebilirsn basarilar

ciko nat bunu beğendi.
  14. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    regerenist, teşekkür ederim kardeşim. :) sabah kan şekeri uyuyor, ve vucuttaki şeker, yağ depoları tamamen yakılmaya hazır... üzüm suyu ıcıp proteın tozu ıcıp cardıo yaparsan sadece uzum suyunu yakarsın..sabahlar insülün olmadıgı ıcın growht hormonuda en üst düzeyde ve tamamen yag yakıma özel bir an sabah. :)

Stygia, dosstum dediklerini değerlendireceğim.Ancak bitkisel proteın tozum var zaten ondan alıyorum, ton balık vs benı doyurmuyor, kırmız ıette yersem haftada 1-2 defa yerım malum biraz pahalı.ama değerlendireceğim. :)

Blonde ve Stygia bunu beğendi.
  15. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    evet arkadaşlar bugün öğlen yemeğimde bir değişiklik yapmak istedim ve kendi hayal gücümle yarattıgım Ciko Fit Top Kek 'imi yapıp oglen yemegıme ekledımm. :)

Tarif: Yarım ölçek Protein Tozu, 2 kaşık Meyveli Müsli (benimki gibitomurcuk büyük müslidense çatalla ezin), 1 çay kaşığı Tarçın (zorunlu değil benim kan şekerim hassan o yüzden koydum, ayrıca tadı hoşuma gidiyor), biraz Kabartma Tozu.
    Bunlar bi güzel su ile karıştırıyoruz ve saralle kıvamını alınca (biraz sertlesince) fırına atıyoruz, piştikten sonra yarım olcek daha proteın tozunu su ıle karıstırıp saralle kıvamına getirip top kekin üstüne sürebilirsiniz..Ne kadar pişmiş istiyorsanız o kadar pişriin veya benim diğer yöntemi deneyim yuvarlak haline getirip buzluga koyun (kabartma tozunu çıkarın) ve yiyin. :)

pastama yuvarlak top şeklini verdim.

Tadı çok güzel oldu, muazzam bişey. :)

1 porsiyon besin değeri: 17-18 Gram Protein, 10 Gram Karbonhitrat, 2 Gram lif.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Mart 2014 ---
    bu arada arkadaşlar siz denemessıznız dıye demedım ama ben ıcıne yesıl çayda koydum 1 cay kasıgı kadar. :)

Stygia bunu beğendi.
  16. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Antrenman aç karnına: Omuz, Biceps, ABS.

Antrenmandan hemen sonra: 1 ölçek Protein, L-Glutamin, BCAA, bir Elma'nın 4/1 i yani çeyreği.

1.Öğün: 2 Dilim Kepekli ekmek, 200 Gr tavuk göğsü, 6 zeytin, 40 gr çoban salatası, 4 yemek kaşığı haşlanmış karnabahar yemeği, yeşil çay.

2.Öğün: Bol Ceviz, 4-5 Badem, 2-3 fıstık, 1 kaju, 1-2 fındık karşımı 20 GR. kuruyemiş.

3.Öğün: Ciko Fit Top Kek (tarifi yukarda), 4 yumurta beyazı.

4.Öğün: 500 Gram Tavuk göğüs eti. (fazla gozukebilir ancak gece işte oldugum ıcın hepsını bı anda yeedim, vucut ne yapacağını ıyı bılıyor)

Maç Öncesi (cardio): şekersiz, kremasız kahve.

İşten 2 saat izin alıp Halı saha maçı yaptım.

5.Öğün: yaklşaık 4.Öğünden 7-8 saat sonra; 3 yumurta beyazı, yarım ölçek protein tozu, 2-3 kaşık karabahar yemeği. 2 Ceviz.

Akdenizli bunu beğendi.
  17. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    [​IMG] [​IMG]

son form..gıttıkce defıne oluyor..

Stygia bunu beğendi.
  18. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar artık mutfak tartısı alacagım.. 1.400 gr tavuk aldım 300 gr dıe dograıdm sanırım 500 gr dı .s

1.Öğün: 1 Yumurta beyazı, 30 gr yulaf, 1.5 ölçek protein tozu s karşımı pding yapıp yedım ustune ınsulın şımarmasın her ıhtımale karsı tarcın, 6 zeytın..1 salatalık, 1 dilim çavdar ekmeği.

2.Öğün: 25 Gr. Kuruyemiş.

3.Öğün: 250 Gr. Tavuk göğüs eti, 3 dilim çavdar ekmeği.

4-5 saat aç kaldım, eve gelince p90x tırocest yaptım.Tamamen bacağa ve bacak dengesine dayalı.Hareket var bi tane 1 bacak kalçaya dogu kalkıyor 1 ayak usutnde yarım squat hareketın yarısında veya sonuna dogru dız ustu baak kaslarından bslyor kalf ' a iniyor ve kalçaya dogru muthıs bı acı gelıyor.. toplam 30 dk. :)

Antrenman Öncesi: Şekersiz, kremasız Kahve, C4 Performans arttırıcı.
    Antrenman sonrası: Ağzıma 1 çay kasıgı kadar elime Tarçın alıp attım.

4.Öğün: 1 parça çavdar ekmeği, yarım su bardagı ıle pişirilmiş lapa bulgur yagsız tusuz, 10-12 yemek kasıgıyedım umarım fazla glmemiştir.. 300 gr tavuk gogsu koydum 250 gr zor yedım..sanırım ytana kdr yeşil çay ve sudan baska agzma bişe koymam. :)

19. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Sen bu zamana kadar neyle olcuyodun tarti olmadan :D
    Valla tarti her vgciye sart,bu arada yedigin kh nin fazla olacagini hic dusunmuyorum bence sen de hic dert etme
    Benim en cok yaptigim acikinca icebildigim kadar su iciyorum ve vucut illa ki doyuyor. Bu arada tarcin in yararlari nelerdir,yemeye deger mi sence

20. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    tarçın benım gıbı ınsulın hassasıyetı olanalr ıcın vazgeçılmez.. makarnaya bıle dokunce makarna komplex karb etkısı oluyor, basıt seker olmuyor.. tartım vardı kırıldı gıne alcam mıgrostan..ucuz var sıtelerde ama bekleyemem. :)

G O M J ve Stygia bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş