Yine yaz geliyor salonlar doldu

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 8 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    bizim salonda da yoğunluk gözle görülür şekilde arttı.. 2 haftadır antermanlarımı sabahları yapıyorum.. yazın da planım bu,çok rahatım. hem tüm salon bana ait oluyo hem temiz hava/oksijen bol bir ortam var.
    sonra duşumu alıp işe gidiyorum.forumdaki herkese tavsiye ederim.,,

2. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    :) bizim salonda 30-35 yaşlarında 3-4 tane evli abla var.salona geliyorum koşu bandındalar,2.5 saat sonra gidiyorum halen koşu bandındalar.ağır tempo dedikodu yapa yapa yürüyorlar.

nasıl bir azimdir yahu,her allahın günü 2-3 saat koşu bandında yürümek.zaman zaman da koşarken görüyorum.şahsen 1 saatte suyum çıkıyor benim.helal olsun.

ama anlayamadığım şey bu ablalar 2 ay önce de bıldırcın kıvamıydı,halen öyleler.hatta gözüme kilo almış gibi görünüyorlar.nasıl kilo veremiyorlar onu da anlayabilmiş değilim.

muhtemelen evlerinde hamur işleri,kızartmalar.. :D

bir de yazın yaklaşmasıyla amele takımı da doluşmaya başladı orası ayrı.her hareketi yanlış bildikleri gibi bir de millete karışıyorlar."kardeş onu öyle yapma böyle yap,kardeş bunu şöyle yapma,şurasından tut,şöyle indir,şöyle kaldır.." az kaldı bir tanesine çok pis dalacağım.2-3 hafta salona takılan 25 cm bicepsleriyle hoca kesiliyor.biceps demişken bunların tek vücut geliştirme kıstasları da bicepstir.onların deyimiyle pazu.hangi hareketi yaparlarsa yapsınlar,göğüs de çalışsalar,omuz da çalışsalar aynada bicepslerine bakıyorlar.suratlarının aldığı şekilse ayrı bir trajikomik vaziyet.geçen gün bir tanesi 1 dk. kadar aynada büyük bir gururla bicepslerine bakıp (en fazla 35 cm) bicepslerini öptü.gülme krizine girdim..öksürük taklidi yapa yapa kendimi dışarıya zor attım..yerlere yattım.. :D

bir de bunlar her hareketi yaparken afedersiniz eşşşşek gibi anırıyorlar resmen.hele ki salonda güzel bir kız olsun..2 kat anırıyorlar.karizmatik olduklarını mı zannediyorlar..

bir deri-bir kemik olup da halen koşu bandında deli gibi zayıflamaya çalışan tipleri zaten anlayamıyorum.onlarda ayrı tipler.

salonlarda her tür tip var ne yazık ki.nasıl ki reinaya her gelen tip giremiyorsa,bazı salonlara da her türlü tip girememeli diye düşünüyorum.keşke böyle salonlar olsaydı.

saygılar.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    geçen yaz salonda reverse curl yapıyorum ön kol için..biri geldi yanıma.."arkadaşım ters yapıyon" dedi çok büyük bir açığı yakalamışçasına..gözleri parlıyordu..hem hareketi yapmaya devam ettim hemde kafamı sağa sola salladım töbe töbe dedim..kayboldu yanımdan..

ne kadar sabırlı olduğumu görün işte.. ;)

aslında salondan salona değişiyor bu kalabalıktan hoşlanmama işi..şu anda çalıştığım salonda partnerimle 2miz aynı anda vg.yapıyoruz o sırada bom boş oluyor..kimse yok yani..
    partnerim yakında amerikaya dönecek ozaman partnersiz kalacam..keşke işi bilen 3-5 kişi üye olsa da birini gözüme kestirsem partner olarak..

4. metinmetin71

metinmetin71 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Emlak ve inşaat işiyle uğraşıyorum.
    Yer:
    istanbul ümraniye
    Öğle vakti.

Bizim salonda da var yavaş yavaş kıpırdanmalar.3 aylık periyot tan sonra formuma yaklaştım ama akşamları plajcılar ve teyzeler dolmaya başlayınca gündüzleri öğle yemeği zamanı gitmeye başladım.Bu sıralar emlak işi zayıf olunca bende kendimi daha çok verdim spora.dumbelllls

5. ozgur@

ozgur@ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sofyadayim bulgaristanda burda buyuk bi salona gitmeme ragmen bir aydir adim atilmiyor ama gelenlerden turkler cogunluktaysa o gun harab oluyor ,sayamiycagim kadar cok dengesiz hareket, 3 5 kisi nizami gelen arkadas digerleri yorumsuz:) ne kadar kalabalikta olsa bulgarlar cogunluktayken yaptiginiz hareketi takib edip sira icin izin isterler size sorarlar, bizimkilerde aksine sorgusuz sualsiz kamp kurarlar,illaki durtmek zorunda kaliyom:) ki sizden izin isteyen isteyen insanlarin goruntusu sizde ben bekliyim o yapsin hissi uyandiran cinstendir:)) ,1.89 ve kalipli oldugum halde kucuk hissediyorum kendimi salonda:(

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    alıştık artık bu zerzavatlara. Hem hiçte şikayetci değilim bunlar olmasa salon sahibi abilerimiz nerden para kazanacak. Salon sahipleri bir sene bunları bekliyor sonuçta kız arkadasıyla filan gelip 4-5 soda içip gidiyorlar . Bir ayda geldiklerde en fazla 10 gün. Takarım kulaklığımı Açarım dream theater dan bir parça kimseyide görmez gözüm. açıkçası bu tiplere pek saygıda göstermiyorum. içimden hep şu hiç geçiyor nasıl olsa 3 gün sonra bırakacak onun içindirki ne yanlışlarına yardımcı oluyorum nede bench gibi bir hareket yaptıkları esnada onları bekliyorum.

Sayfayı Paylaş