Yilbasi Rezaleti !!! Lanet Olsun

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 1 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar rezillik olmaz..Turistlere yapilan tacizler magandalar kavgalar...
    Silahlar..

Televizyonda izlemissinizdir turist kadinlara yapilan tacizi ve yaralanan elemani.
    Ayilar yaa anlamaz bunlar eglenceden yilbasindan maganda iste..
    cok sinrilendim cok sinirlendmm sinirden yazamiyorum bile.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu sene bakmadim, ama gecen seneki olaylari cok iyi hatirliyorum, rezillik. Hayati olmayan insanlar iste ne diyelim baska, yapacak birsey yok, sifirdan egitemeyiz bu "insanlari"

3. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    işte bu çok zor despo :cry:
    malesef bu tür şeyler yüzünden ülkemiz ağır leke alıyor.Şimdi yabancıların çoğu türklerinin hepsinin sapık oluğunu sanacak :x

4. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Normal bir insan Yilbasi geldiginde eglenmek ister bu cok normal.Ya arkadaslarla evde toplanilir yada bir mekana gidilir eglenilir.Ya sevgilinle basbasa olmak istersin.Ya evde oturup televizyondan yilbasi programlarini izlersin.Hicbirsey yoksa bile efendi gibi disari cikarsin ordaki insanlari izlersin.

Ama bu insanlar(!) oyle dusunemiyor.Ne kiz var ne para var ne aile egitimi var ne saygi var bunlar looser yani kaybedenler.Anca erkek erkege gezip kizlara sarkmak cesitli ayiliklar yaparak kizlari etkilemeye calismak icin hayvani icguduleri var.Turist kizlari fahise gibi gorup ahlaksiz teklifler tacizler pis gercekten.Turistler gercekten biraz daha rahat oluyorlar yani buradaki gibi degil.Iki kiz cikip eglenebiliyorlar.AmA bizde ayilar yanlarinda erkek yoksa kizlara fahise gozuyle bakiyorlar(yanlis anlamayin ben o magandalardan bahsediyorum).

Ama kendi kizkardeslerini annelerini disari cikarmazlar.Onlar evde oturur namuslu cunku onlar(!) ama oglu elalemin kizina sarkar taciz eder o erkek delikanli o.Turkiyede ciddi derecede sosyal problemler var.Kafalar cok geri.

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel özetlemissin gerçekten, bence bunda en büyük pay, kapalı bir toplum olmamızdan kaynaklanıyor.
    Dediğin gibi, o kro dediğimiz adamların sosyal çevresinde kadın çok ulaşılmaz bir konumda, bu nedenle kadına inanılmaz bir açlıkları var.
    Ailelerinden aldıkları terbiye, iyi aile kızının gece sokaklara çıkmayacağı yönünde, bu sebeple, gece dışarı çıkan her kadın potansiyel orospu onların gözünde.
    Bunda ciddi olarak ailelerin hatası var. Buna dair bir örneği dün yaşadım, kız arkadaşımın annanesi, "iyi aile kızı gece sokağa çıkmaz, Emre sakın Taksime götürme" dedi.
    Ki bunu diyen, emekli bir öğretmen, oldukça iyi bir sosyo ekonomik yapıda bir büyüğüm.
    Düşünüyorum, bu tür bir zihniyet, etkisi altına aldığı genç erkeklerin bilinç dışına, "gece dışarı çıkan kız kötüdür" algısını yerleştirmiş oluyor.
    Böyle olunca, kötü kadına herşey yapılabilir çıkarımına ulaşıyor kızdığımız magandalar.
    Durum gerçekten vahim, dediğiniz gibi, iş eğitimde, ancak eğitimi veren saygıdeğer büyüklerimizin kafası yeterince karışık, bu uzun süre böyle gider gibi görünüyor :(

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    İngilterede gece geç saatte parkta gezen bir kadına magandanın biri tacizde bulunuyor.
    Mahkemede yargıç kadına tacizde bulunduğu için adama 3 ay ingiliz kadınların istedikleri saatte dışarıda gezebilme haklarına karşı geldiği için 24 yıl hapis cezası veriyor.

bizde cezalar caydırıcı değil en büyük problem burda kapkaççılığın cezası yok gibi bir şey.

7. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    biz de bu magandalar olduğu sürece ne yılbaşı gecelerin de nede toplu eylenceler de bu görüntüler son bulmaz. bide bunlara turisttik bölgelerde rastlanılır. oraya gelen her turisti fahişe sanırlar. bazen düşünüyorumda bunca kıroya rağmen yine de bu ülkeye turist nasıl geliyo diye. ben butip insanlara zavallı gözü ile bakıyorum, insan değil bunlar.

birde ençok taksimde başından vurulan genç insana üzüldüm. gerçekten çok ama çok acı bir olay. sen kalk taksime eğlenmek için git ve orada nereden geldiği belli olmayan kör bir kurşunla hayata veda et. babası okadar da söylemiş gitme diye. nedir bu ülkede havaya ateş etme hastalığı. havaya ateş edilen her mermi sonunda yere düşer. bu ya birinin kafasına yada bedenine saplanabilir. allah bu toplumdaki beyinsizleri ıslah etsin derim. tabi bu işi allaha bırakmak yerine eğitim sistemimize yön verenlerin de bi el atması gerek. okullarda insanları eğitmek yerine boş bilgiler yüklüyorlar.

allah hepimizi kör kurşunlardan ve bu ülkedeki kırolardan sakınsın.....

8. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    konuyla ne ilgisi demezseniz kurtlar vadisi yeniden başlıyormuş (anlayana)

9. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    az önce dışarıdan geldim. bakırköy sahilinde 3 kişi (doğu kökenli olup içkililerdi. ama sarhoş değillerdi. ben doğuluyum diye hava attı) 1 kişiye saldırmaya başladı.

bu bir kişinin yanında 3 bayan vardı. bayanlara aldırmadan adamı bayağı hırpaladılar. sadece ben ve arkadaşım araya girdik. herkes olay yerinden kaçtı.

eşşekoğlu eşşekler hem yanındaki bayanlara laf attılar hemde adamcağızı hırpaladılar. biz araya girip ayırdıktan sonra arkadaşımla epey bir düşündük, keşke vursaydık bizde diye.

bunu düşünerek meydanda yürürken bunları gördük. yaptıkları hainliği birbirlerine ballandıra ballandıra, övüne övüne anlatıyorlardı.

ben şöyle vurdum, böyle vurdum diye. iyicene dellendik tabii. elemanları takip ettik. minibüs durağına yaklaştıkları anda, beklediğimiz 5 arkadaşla buluştuk.

bu sefer 7 kişi etrafını sarıp bunların hakkından bir güzel geldik. dövmedik. onların yaptığı hainliği biz, onlara yapmadık.

"abi biz o..... çocukluğu yaptık. yapmamalıydık dedi" bir tanesi. elemanlardan birinin konuşurken kaldırdığı elini yakalayıp bileğini çıtırdatana kadar büküp göğüsüne vurdum bir tane.

arkadaşlarım tuttu. yeter bu kadar bu o.... çocuklarına diye. nasıl korktular anlatamam. utanmasa abi b.kunu yiyim diyeceklerdi eşşekoğlu eşşekler.

o kadar sinirlerim bozulduki. ağızlarının payını verdik gerçi ama yetmedi. insanların adam akıllı bir şekilde sevgilisiyle, eşiyle, dostuyla, ailesiyle gezme hakkı yokmu be kardeşim ya?

hani filmlerde diyor ya istanbula türkiye nin doğusundan yeni gelen tipler; "seni yenecem istanbul" diye, işte gerçekten amaçlarına ulaşmaya başladı galiba.

istanbul u gerçekten yendiler.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Çok can sıkıcı bir olay, Bukatto'nun anlattığı maalesef gerçeği yansıtıyor.
    Eğitimsiz, çapsız bir grup insan yanında erkek olduğu halde bir bayana bulaşacak kadar şeref ve haysiyet yoksunu olabiliyor.
    İşin aslı, sağlam aile değerlerine sahip bir "anadolu insanı", bayanın olduğu yerde kavga etmez kesinlikle.
    Mesela yanında bayan varken, taşkınlık yapan bir adamı, yanındaki bayanın hatrına sakinleştirip yoluna yollamak adettendir.
    Ancak bu, eşkiyalar, içinden çıktıkları coğrafyanın hiçbir güzel değerini içine sindiremeden şehre akmışlar.
    Yani doğudan aldıkları tek şey çorak toprakların susuzluğu ve açlığı, orayla özdeşleşen mertliği,dürüstlüğü maalesef alamadan şehre akmışlar.
    Nasser El Sonbaty çok güzel birşey diyordu, kendi başına yapamadığını, kalabalıktan güç alarak yapan kişide, kişilik yoktur.
    Bu soysuzların durumu aynen bu, kendi başlarına kişilik olamadıkları için 3-5'li gruplar halinde dolaşan çakal sürüsü bunlar.
    Durumun düzeleceğine yönelik bir sinyal göremiyorum maalesef, ne kadar kötü, daha da kötüye gittiğimizi bilerek yaşamak...

11. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    ABi ülkemiz insani akillanmayacak. Deyincede dedi diyorlar. Yahu öyle hale gelmisizki egitimsizlikten su an sahtekarliklar bilmemneler felan. Yani ülkemizi yönetmek icin ancak dikdatör olmak sart. Yoksa en efendi adamda gelse hic bir sey yapamiyor. Aha gördük iste ülkeyi yönetenler hükümet degil. Dis gücler ve mafya :)

12. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    karasan, benim yada bizim davamız olmadığı için vurmadık bunlara. zorda olsa frenledik kendimizi.
    zaten amaç insanlık dersi vermekti.

bir kişiye birden fazla kişiyle nasıl girilir korkusunu yaşatmaktı. yaşadılarda. ama madem bir köpeklik yapıyorsun, arkasında dur bari yaptığın köpekliğin dimi?

her 3 kelimesinden 2 si abi oldu şerefsizlerin. suratlarına baka baka siz o.... çocuğusunuz dedik, seslerini bile çıkartmadılar.

bir tanesi, adamın yanındaki ayırmaya çalışan zavallı kadına vurdu. kadın yere düştü. belki de eşiydi o kadıncağız. bütün gece aklıma geldi o an.

bir erkek nasıl yaşar bu azapla? o an ı görüp hiçbir şey yapamamak?

her neyse. çok zor oldu artık bu kentte eşinle dostunla yaşamak.

Sayfayı Paylaş