Yetişkinde yumurta alerjisi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve eagle45 tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Sorumun yeri burası mı tam kestiremedim ama hatalıysam affola. Soru hem sağlıkla ilgili hem de yeni başlayan birisiyim o yüzden.

3 aydır çalışıyorum. En azından sabahları yumurta yemeye çalışıyorum. İlk başladığımda 3 tam yumurta yiyordum. Tabi forumda dolaşa dolaşa yumurtanın herkese aynı etkiyi bırakmadığını da gördüm. Bu arada yaz mevsimi de olduğu için herhalde, vücudumda kızarıklar başladı. Parçalı kızarıklık, belli belirsiz batma hissi şeklinde.

Alt dudağım ile çene arası
    Kollarımda dirseklere yakın yerler
    Sol dizimin solu, sağ dizimin sağı şeklinde...

Sonra 3 tam yerine 1 tam 3 beyazı yemeye başladım hala da devam ediyorum. Kollarım ve dizlerim geçti ama dudağımın altı hala kızarık. Belli ölçüde beyaz tenli olduğum için de belli oluyor. Hatta bazen ağzımın sağı ve solu (yanağa doğru ). 4-5 gün yemiyorum sanki azalıyor ama geçmiyor. Sonra diyorum ki vücudum alışma evresindedir, elbet geçer ama maalesef yedikçe orası duruyor veya azıyor iyice.

Bu konuda yardımlarını veya önerilierinizi bekliyorum. Forumu araştırdım epey, zaten okuyorum her zaman. Bıldırcın yumurtası ile ilgili konuları da okudum ama derdime çare bulamadım desem yeridir.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Önceki Bölüm : Yeni Başlayanlar

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. rojhilat

rojhilat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gidip alerji testi yaptır bence . alerji ciddiye alınmazsa ilerde daha kötü şeylere neden olabilir.

eagle45 bunu beğendi.
  4. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38

Sayfayı Paylaş