Yetersiz Beslenme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve iuhkuk tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iuhkuk

iuhkuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar, engin düşüncelerinizi almayı uygun gördüm.Bu soruları salon hocasına yönelttiğimde ben yıllardır vücut yapıyormuşum gibi cevaplar veriyor verim alamıyorum dolayısıyla. Boyum 182 kilo 75, bu spora başlayalı bir ay oldu, vucudum bu işe biraz yatkın kol:32 gögüs:95 bel: 85 kalça:98. Ben gece 3te yatıp gündüz 11 12 gibi kalkıyorum ders yogunluguyla alakalı.Beslenme sıklıgım 2 ögün gibi oluyor kalkıyor yiyorum akşam yiyorum onun dışında aparatif atıştıyorum.Sabah yumurta da yemiyorum bunu kaynatıp yemem bu kadar önemli mi? Tavuk 2 günde bir ancak yiyebiliyorum..Bu açığı kapatacak bir supplement öneriniz var mı teşekkürler..

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    2 öğün çok az en az 3 öğün olması lazım profesyonel sporcuların 8 ila 6 öğün arasında öğün aldıklarını biliyorum.ara öğünler oluşturmayı dene , 1 avuç ceviz mesela.Yumurtada protein var o yüzden önerilir sabah , tavukta protein olduğu için çünkü kasların oluşumu protein ile sağlanıyor , suplement bilgim pek yok ama doğal olarak beslenmeni kendini daha uygun sağlarsan suplementten daha yararlı olur hafif bi öğün sıklığıda yaparsanız.

3. iuhkuk

iuhkuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı fikirdeyim fakat doğal beslenme olasılığım çok düşük, çalışma yüküm ağır bütçe sıkıntılı, zaman kısıtlı.Araştırdım biraz protein bana yararlı olacak gibi duruyor bakalım olmazsa bırakıcaz, sıkıntılar var ne yazıkki.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bence öyle bir dünya yok dostum bütçe sıkıntılı diyorsun protein tozuda bi para götürüsü yapar , sen bilirisn ama proteini lor peyniri , yumurta , tavuktan almak daha ucuza gelir bence ama yemek için zaman kısıtlıdan kasıt onları ısıtamıyıcak durumdaysan protein tozu seçilebilir.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : yeni baslayanlarda beslenme teknigi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş