Yeterlimi, Yetersizmi.? :/

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve uzk tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. uzk

uzk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar yaklaşık 6haftadır bu sporu yapıyorum 6haftada 5kilo aldım lakin beslenme konusunda Yetersizim gibiyi geliyo

Kahvaltıda 3 yumurta Haşlama birisi tam
    10dk sonra bi kase yulaf ve müsli karısımı sonrasında uyku 5-6saat sonra uyandığımda bi kaşık pekmez , bulgur pilavı yada pirinç pilavı 200 250gram tavuk göğsü ayran ile beraber yarım saat sonra 4-5 yemek kaşığı lor yanında süt acıktıgımı hissedince yine pilav ve tavuk cok az yağlı 2saat sonra antreman ondan sonra bi muz eve gelince whey içip bi saat sonra yine pilav ( makarnada olabiliyor bazen) yine tavuk göğsü sonrasında uyku. Sizce bu beslenme yeterlimi acaba deneyimli arkadaşlardan yorum öneri eleştiri bekliyorum tşkler ..

Yaş 25 boy 176 kilo 68

2. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Başkalarının yorum yapması çok zor,Sence yeterlimi?

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş