Yeter ya

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve 45_Burak tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Otobüste arkadaşım vardı karşıllaştım anasını ya kızla sadece naber nasılsın diyaloğu geçti başka birşey geçmedi 30 dk boyunca şimdide bu kız bana çok odunsun diyor evet haklıya kimseyle konuşamıyorum çok aşırı içime kapanık biriyim ya yiyip bitiriyor bu iş beni ...kafa_ yeter ya bu işe bir çözüm bulmam lazım...

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Sıkma kendinii illa sen konuşmak zorunda değilsin.

3. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Ya ilk o selam verdi ama bundan önce bir çok kız arkadaşımla konuşamadım bile .s yardım edin ya

4. sthammer

sthammer Guest

sadece kızlar konusunda mı? sosyal ortamlarla ilgili de sıkıntı var mı?

5. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Seni anlıyrm dostum ben de öyleyim malesef..çözümü nedir bilemem..fikri olanlar yazarsa seviniriz..

45_Burak bunu beğendi.
  6. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar konusunda sıkıntım var sosyal ortamlar konusunda biraz asosyal biriyim. elimden geldikçe de sosyal olmaya çalışıyorum.

7. Mursi

Mursi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Stara zagora
    Beyler çekingenliginiz utangaclıgınızın yenmenizin tek yolu ..ısrarla o ortamlarda bulunmak veya o kisilerle arkadaslık kurmaktır..korkudan kacarak galib gelinmez..korkudan maksadım yani o icinizdeki utangaclıgınızdan .. ustune varın..bakın goreceksınız hersey su gıbı akıyor olacak .. fakat fazla kendınızı kaptırmayın sonra toparlanmanız zor olur :p

MyShadowKing, sthammer ve 45_Burak bunu beğendi.
  8. sthammer

sthammer Guest

[YOUTUBE]oQZXqLWJY1Y[/YOUTUBE]

kesin bir şey diyemem ancak ya çekingen kişilik ya da sosyal fobi olabilir, paylaştığım video'da belirtileri sayıyor doktor, ben bir psikoloğa gitmenizi tavsiye ediyorum, ayrıca reçetesiz satılan heyecan giderici ilaçlar da mevcut

Kuzey07 ve 45_Burak bunu beğendi.
  9. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Abi bağımlı yapıcan çocuğu, ne heycan gidereni hapı cigarısı :D çocuk sosyal oluyorum derken keş olcak :)

10. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    hahah. ya şimdi öyle bi azar işitiyorum şu kızdan of ya .s başlarım böyle piskolojik duyguya ha

11. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarınla sohbette sorun yaşamıyorsan. Sorun şu olabilir mi. Bu kız senin sevgili standartlarına uyuyormu yani teklif etse sana bayıla bayıla kabul edermisin. Eğer böyle birşey varsa kızın karşısında büyük ihtimalle kendini çok kastın nerden konu açsam diye bir ton kafandan düşünce geçti konuşcak birşeyler düşündün ama muhabbet açamadın. Böyleyse durum kasma bu kadar derim bunu desem ne der bunu desem kızarmı diye yapıştır lafı :)

pedro ve 45_Burak bunu beğendi.
  12. sthammer

sthammer Guest

zararlı bir ilaç değil sadece önceden kalp rahatsızlığı olmayacak, dideral denilen kalp atışını yavaşlatan bir ilaç, biz de topluluk önünde konuşma ve seminer gibi durumlardan önce kullanıyoruz :) tabi ki doktorunuza danışın kullanmadan önce, ayrıca bu hastalığın tek ilacı kız arkadaş, yani seni sosyal ortamlara alıştıracak bir vasıta, mursi'nin tavsiyeleri iyiydi, üzerine gitmelisiniz, iyi geceler

2157 bunu beğendi.
  13. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    İsmini verebilirmisin peki :)

14. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    onun gibi birşey bana çıkma teklifi etse kabul ederim ben bu kızı seviyorum ama o bilmiyor arkadaşız yani .s

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:11 ----------

Kızlarla sohbette sıkıntım var merhaba merhabadan sonrası yok :D anladın mı :d

15. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    dedim ya çok kasma belliydi eskiden benimde başıma gelirdi durum şimdi daha rahatım.Bir iki rahat konuşmadan sonra geçti. Şöyle birşey var kastıkça konuşamıyacaksın kızı kaybedeceksin bırak ne düşünür bunu desem demeyi konuş konuşmalarını beğenmezse kaybedersin ama bakarsın begenir. Ayrıca kıza sen mesaj atmadan sana mesaj attıysa odusun konuşmadın diye önemsiyordur. açıl derim biter çilen. Acaba kabul edermi diye düşünmezsin ya olur ya biter başkasına gönlün kayar ''seviyorsan git konuş bence'' :)

2157 bunu beğendi.
  16. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    çok sağ ol abi inan ki mücadelemin ateşini kat kat arttırdın çok teşekkür ederim ya. şimdi konuşuyorum sanki olaylar biraz daha düzene girdi :)

17. ismail478

ismail478 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim k.bkma ama bu sevdiğin kıza eğer gerçekten aşıksan ve bu kız sana selam veriyorsa sen bunu ileri götüremiyorsan git köprüden atla derim :)

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Eylül 2012
  18. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim.başarılar umarım olur.Olmazsa da bodyci adama kızmı yok takma yenisi bulursun :)

45_Burak bunu beğendi.
  19. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aslınca heyecan ya da stres yapcak bişey yok ama ben de böyleyim çözeriz inş..inanıyorum buna..sakin olmak yeter :)

45_Burak bunu beğendi.
  20. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bir müddet sonra şuan olanları kim hatırlayacak diye düşün, ben de çok çekingendim, özellikle spor ve bu düşüncem sayesinde çekingenliği yendim sayılır.

Bir örnek vereyim, hayatımda hiç topluluk önünde konuşmamıştım, üniversitede ödev aldık 70 kişiye anlatacaz tabi bende haliyle bir heyecan başladı,
    şuan burda saçmalasam , utansam, kızarıp bozarsam, 2 lafı bir araya getiremesem, hatta utanıyorum diyip ağlasam, insanlar dalga geçse ve ben rezil olsam, bu olanları bir süre sonra kim hatırlayacak? En basitinden 1 sene sonra bunun kesinlikle hiç bir önemi olmayacak, bu sayede rahatlayıp kendim gibi kasmadan işi bitirdim ve ne zaman utansam çekinsem böyle yaparım her türlü olayda.

O kızla konuşsan, utansan, saçmalasan, yerin dibine girsen, ileride bunun ne önemi olacak? Bu tür şeylerde olumsuz durumlar genelde sadece anlık,geçici birşey, fakat konuştuktan sonra işler iyi yönde giderse her türlü olumlu şey olur ve iyiki yapmışım dersin, umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi.

Son düzenleme: 15 Eylül 2012
    Kuzey07, 45_Burak ve 2157 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş