yeter be genetik

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve as55 tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    arkadaşlar uzun zamandır aynaya baktığımda hep aynı görüntüyü görüyorum artık çıldıracam. vücuduma baktığımda sırt iyi biceps iyi, trapez bağımsızlığını ilan etmiş :D gerisi 0. bazen bakıyorum göğüslere falan diyorum bırakacam bu vg yi. artık yeter diyorum atalarım amele falanmıymış demeye başladım :D poşet tutsam trapeze gidiyor resmen. o kadar dikkat ediyorum omuz antrenmanlarında izole hareketler yapmaya ama olmuyor. yakında yele boyun olup dolaşacam bu gidişle.
    bunun yanında gitgide orantısız büyümeye başlıyorum. 174 boy var kol sıcak 37,5 göğüs 94, omuz 112. hayır trapez olmasa yine kurtarcam biraz ama trapez daha da dar gösteriyor omuzlarımı.
    birde o kadar tozu ben de alsam ben de şişerim diyen cahiller dolanıyor etrafta onlar da vg ye olan sevgimi sarsmaya çalışıyor bu aralar. sanki steroid alıyoruz diyeceğim ama diyemiyorum çünkü çoğu vg ci steroidi belli bir sınırı aşmak için kullanıyor. cahil insanlar ve amele genlerim - ben öyle nitelendiriyorum :D - yüzünden artık motive olamıyorum.

ZeusS_ bunu beğendi.
  2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    fotograf atarsan daha iyi yardımcı olabilecegimizi düşünüyorum

3. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    as55, Kütleniz Nedir?

4. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    fotoğrafları en kısa zamanda çekip koyacağım zaten. sadece salona gitmeyi bekliyorum yarın öbür gün koyarım. kilom 69 bu arada.

5. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Ahahahahahaha :D :D :D
    Cahil insanlar + Amele genlerim :D
    Kopardın beni yaaaaaaaaa ;)

Her vücut adam olur ama sabır ve itina ister ;)
    Antreman programını gözden geçir, fazla gelişen önü açık yerleri beklet, zayıf bölgelere yoğunlaşma antremanları yap, ve otur bekle ;)

Bence biraz acele ediyorsun, azcık işin üstüne dursan çözersin gibime geliyor ;)

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Genetik bu sporda çok önemli fakat yarışmalara katılmayacaksanız bence o kadar önemi yok. Yani disiplinle istediğiniz vücuta erişebilirsiniz. Tabi ki bu zaman alacaktır. Zor gelişen kas gruplarınızın antremanlarını belli aralıklarla değiştirerek onları şaşırtabilirsiniz. Sana laf atan kişileri de kafaya takma zaten sen bu işin öyle 1-2 kg tozla olmadığını biliyorsun. Gerisi hikaye. Bunun yanı sıra simetriğin bozulduysa antreman programını bir gözden geçir ve ona göre iyileşmeler yap. Bu güzel sporu bence bırakmayı düşünme.

Sayfayı Paylaş