Yeter Artık :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve orsak26 tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    Öncelikle merhaba Arkadaşlar ben 15 yaşındayım ama kaslarımda hiç gelişme yok . her yerden başlama daha erken diyorlar bende 1 yıldır sabrediyorum ama kollarım çok zayıf digerlerinden bahsetmeyeyim bile 6 ay önce karında kas denen birşey yoktu biraz çalıştım sertleşti gögüs desen yok kendiliginen gelişir dedim gitmedim bir salona . boyum 1.76 kilom 64 . kolumun sıkmadıgım haliyle sıktıgım hali neredeyse aynı . siz sormadan ben diyeyim beslenmem çok dikkat ederim . kolayı neredeyse hiç içmem . hergün düzgün beslenme .gerekli proteinide alıyorum . ama arkadaşların arasında en güçsüz olmak çok koyuyor adama . bu yaz sabahtan akşama kadar boşum ilk aylarda giriş programı sonrada olabilecek maxsimum idmanda çalışıcam çok azimliyim . son kez sizlere sorayım dedim vücudun toparlanması neredeyse 5 ay sürüyor . benim gibi birinin vücudunu toparlaması ve gelişime başlaması ne kadar sürer ? bench_O bench_O bench_O

2. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yeni başlayanlarda çok hızlı gelişme olur merak etme..Sen azimle sabırla çalış her aynanın karşısına geçtiğinde zaten görüceksin değişimi

orsak26 bunu beğendi.
  3. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    teşekkürler .

4. Gangstar

Gangstar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    3 ayda toparlarsın

5. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    sagol :D moralim düzeldi :D

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    bu spora 14-15 yaşında başladığımda 1.77 e 59 kiloydum sanırım kollarım 27-28 cm civarıydı:) şimdi 1.84 e 82 kiloyum kollarım 42-43cm..95 kiloya 46 cm leride gördüm..demem o ki genç dostum hiç düşünme seni motive etsin diye kendimden örnek verdim bu sporla uğraşan biri için zamanla güç yada kilo diye bir sorun kalmıyor. azimle çalışır azimle beslenirsen 5 ayda çok yol katedersin.bu forumda bilgilenmen için sana çok yardımcı olur.sana şimdiden kolay gelsin :)

mehmetanil bunu beğendi.
  7. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    forumu bol bol araştır her kafana takılanı araştır tek forumda degil googledende araştır

8. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bende senin gibiydim güçlü değildim 4 aydır evde çalışıyorum dambılla.3 ay sonra eskisine nazaran baya güçlü olmaya başladım.bir an önce çalışmaya başla faydasını göreceksin

9. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Sen düzenli şekilde çalış istediğin sonuca varırsın .

10. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    teşekkür ederim yorumlarınız ve önerileriniz için . yaklaşık 3 aydır forumda takılıyorum bilgimde baya var 6 ay öncede ortamı görmek adına 1 aylıgına salona gitmiştim bugün kesin başlıyacagım. gerçekten azimliyimdir başarıcagıma inanıyorum teşekkürler .

Sayfayı Paylaş