Yeter artık bıktım ve sıkıldım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve regola5 tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. regola5

regola5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Satış danışmanı
    2 sene 7 ay oldu bodye başlayalı ama gerçekten sıkıldım yeter doğru düzgün karın kası yok vücudum doğru düzgün gelişmedi beslenmeme 1 sene 5. ayda başladım geç oldu biraz biliyorum ama bit türlü sonuç alamıyorum o kadar emeğime parama yazık artık tavuk süt yumurta patates yiyorum ama olmuyor bir türlü. hareketleri doğru yapmak için hep araştırma yapıyorum doğruda yapıyorum ama psikolojik olarak inanılmaz çöküşteyim.
    yaşım 20
    boyum 1.80
    kilom 77

Allah rızası için sorun cevap vereyim öneri sunun :(

2. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Programı paylaşırsan yardımcı olunacaktır. Beslenme programını da ekle.

3. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    imkanın varsa prof yardım al çoğu doğru bildiğin şeyin yanlış oldugunu anlıycaksın.

4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    beslenmeni,programını yaz ki yardımcı olabilelim..bi kaç tanede fotoğraf eklersen daha iyi olur.2 sene 7 ayda illa ki belli bir yol katetmişsindir ama yok olmuyo diyorsan bu sürede yanlış yaptığın bir şeyler kesinlikle vardır.yardım istiyorsan biraz bilgi ver bence..

regola5 bunu beğendi.
  5. regola5

regola5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Satış danışmanı
    Tanıdığım prof kimse yok spor salonunda sözde hocam güreş şampiyonu beslenme uzmanı belgeleri fln var ama hikaye :(

İşte programım şöyle
    üst göğüs 4x8
    bench 4x8
    yana açış 4x10
    üst göğüs sehpasında yana açış 4x10

sonra ön kola geçiyorum z bar ile 4x8
    hummer 4x8
    scoot 4x8

ardından bilinen sırt omuz bacak vs herketleri günlere ayırarak yapıyorum
    ne programlar denedımde olmadı :(:(

---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

beslenme programım yok hiç olmadı sadece tavuk yumurta patates ye diyorlar bende sık sık yemeye çalışıyorum birde karbonhidrat kullanıyorum

kat etme var ama hiç onu kat etme olarak saymasak daha iyi olur bunca zamandan sonra

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    karın kası olmamasından şikayetçisin aynı zamanda beslenme programımda yok demişsin, karnın zaten yağ oranını %8 lerin altına çekemeden kolay kolay belli olmaz bunun için bir beslenme programın kesinlikle olmalı.. vücudum doğru düzgün gelişmedi diyorsun sanırım kas kütlenin az olmasından şikayetçisin ama boyuna göre kilon zaten düşük kas kütlenin fazla olmaması normal daha öncede başka bir başlıkta yazmıştım ölçü almak için kiloda almak gereklidir diye bu yüzden 70 kilo bi adam da 50 cm kol kolay kolay olmaz demiştim.sen bu kiloyla tabiki iyi bir gelişim yakalayabilirsin bu nasıl olura gelince: benim tavsiyem 4-5 ay iyi bir bulk dönemi geçir, bu şekilde baya bi kas kütlesi kazanabilirsin sonra istikrarlı bir definasyon ve diyetle 80 li kilolarda güzel bir vücuda sahip olabilirsin.yaklaşık 3 senedir bu sporu yapıyorsan bunu denemiş olabilirsin belki ama denemediysen dene derim..bence asıl sorunun kilo kaynaklı..saygılar..

regola5 ve tugi190794 bunu beğendi.
  7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş