Yerden bar'ı alırken ayağın üst bölgesinde yanma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve raidon tarafından 28 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Olay geçen gün başıma geldi enseye press yapıcakken sehpada oturuyodum 3. ve 4. sete girerken oldu. Özellikle 4. sete girerken çok şiddetli hissettim ağrıyı. Yerden barı eğilerek aldım ve sol ayağımın en üst tarafı dirsek kemiğinin hemen yan tarafı bacağın hemen üstündeki çıkıntı kemik var dirsek kemiğiydi sanırım o değilsede cahilliğime verin sanki çakmakla yakmışsın gibi acı hissettim hemen bıraktım barı ve elimi koyduğum zaman yanan bölge aşırı sıcaktı hemen soguk su koydum üzerine biraz rahatlattı son sete yardımla yerden ağırlık almadan girdim.

Spor hocama sordum ağır kaldırma bişey olmaz dedi. Yerden kaldırdığım ağırlıkda aman aman bir ağırlık değildi Z bar'a takılmış 15 kg toplam. Bi kaç arkadaşımda kramp girmiştir creatine yeni başladın olur dedi. Ama kesinlikle kramp değildi bildiğin yandı hatta bir kaç dakika kızarıkdı bölge.

Şimdi yeniden yerden ağırlık alırken çekiniyorum. Başına buna benzer bir olay gelen oldumu tekrar başıma gelirmi apandisle herhangi bir bağlantısı varmı bu acının ?

Son düzenleme: 28 Şubat 2012

Sayfayı Paylaş