yeniyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve qHx tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. qHx

qHx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben daha önce yüzme basket vb sporlar ile ilgilendim. Yaşım 17 kas miktarım az sayılır çok kaslı değilim ama normal bi insandan fazla karın bölgemde özellikle uzun süre mekik çektiğim için kas dokusu arttı ama yağ sorunum var. 10 kg kadar bunun için hardline marka karnitin aldım ve amino 9000 ini de kas dokusunun korunmasında ve artmasında yararlı diye okuduğum yazılar sonucu aldım. 4 ay kadar ilgilenebileceğim bu sporla bu sene fazla bi gelişim olmayacağını biliyorum haftada 4 gün spor hocasının hazırladığı program var ve seneye üniversite sınavından sonra 1-1.5 yıl bu sporu tekrar yapmayı düşünüyorum. Neyse uzun lafın kısası sizce aldığım hapları kullanmalı mıyım ve diyet programım var onu uygulamalı mıyım yoksa sadece sağlıklı beslenmeye mi özen göstermeliyim? Uzun bir yazı olmuş şimdiden ellerinize sağlık.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:01 ----------

Bu arada yazmayı unutmuşum boy 183 kilo 77.5 birazda kamburum var onun için extra bişey önerir misiniz sırf bölgesini çalıştırmak işe yarar mı?

2. qHx

qHx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    birde boy uzamasına etkisi olur mu bu sporun uzun süredir çok yavaşladı uzamam dursun istemiyorum

3. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    1. Ara vereceksen supplement kullanma.
    2. Protein ağırlıklı beslen. Örnek diyet programlarına uy. Zayıflamayı kastetmiyorum protein diyeti.
    3. Kamburun için sırt çalışması tabiki faydalı olur.
    4. Boy uzaması için barfix tavsiye edilir. Barfix çekerek ısınabilirsin.

Vücut çalışmak boy uzamasını engellemez..

4. melih55

melih55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence hap vs şmdı kullanma 1 sene sonra baslıyacakmıssın ya ozaman kullan sımdı sadece vucutunu duzene oturtur ıyı beslen dogru antreman yap.

5. qHx

qHx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yorumlarınız için teşekkürler.. dediklerinizi yapacağım peki bu hapları kapalı bir yere koysam 1 yıl dururlar mı ? çünkü siparişi vermiştim.

6. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Üzerlerinde son kullanma tarihi yazılıdır. Gittigidiyor ya da sahibinden elden çıkarırsın. İşe yaramayacak şeyle böbreğini karaciğerini yorduğuna değmez.

7. qHx

qHx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş