Yeniyim Yardimci olursaniz Sevinirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mehmetask tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Öncelikle boyum 1.78 kilo 98 sıkı bir diyet hazirladim kendime bunu sizlerle paylasmak istiyorum.Sabahlari 2 dilim kepek ekmegi lor peyniri yumurta aki ve sekersiz cay , ögleyin ekmeksiz yemek yiyecegim az oranda aksam ayni sekilde yagsiz tuzsuz yiyecekler yiyecegim üniv. gittigim için cardiyoyu aksam yapmak zorunda kaliyorum . Cardiyo programım İse 1000 tane ip atlama 3x20 mekik 3x15 sinav bunlardan sonra yay ile hareketler yapacagim.Yatmadan önce 1 bardak yeşil Cay icecigim.Programim bu Eksik yada hatali yerlerim varsa yorumlara yazarsaniz sevinirim.Bunlara ek olrak nler ekleyebilirm ????bench_O

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    bunlarla protein ihtiyacını karsılayamazsın.diyetinde daha fazla protein alacak seyler koymalısın sabah 4 tane haslanmıs yumurata beyazı yersen daha iyi olur sabah bişey yemez isen metabolizma hızın yavaslar munlaka sıkı bır kahvaltı yap.4 yumurta beyazı 60 kaloriye denk geliyor diyetini etkilemez fazla bunun dısında antreman sonrası light sut icebilirsin antreman programın ıse eksik gördüm daha fazla hareketlerle yapmalısın mekik yerine crunch hareketini yap ve 3x 40 yapmayı dene sınav ıse 5x 10 tekrar yap cardioyu yemekten hemen sonra yapma 2 saat felan sonra. dambıllarla calıs derim cok set az tekrar.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş