Yeniyim yardıma ihtiyacım var. :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Quality. tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Quality.

Quality. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim, arkadaşlarım 1.73 boyunda 57 kiloyum 99 doğumluyum. P90X yapıyorum şu an 5.haftadayım aksatmadan hergün bir aksilik çıkmadığı sürece yapıyorum 2 haftadır İngiltere'deydim ondan devam edemedim 3 gün önce geldim ve kaldığım yer olan 5.haftadan devam ediyorum bu işte yeni olduğum için bazı şeyler var kafamda şimdi benim kilo almam mı vermem mi gerekiyor, öyle çok zayıf bir vücuda sahip değilim aralıksız 50 adet şınav, 20 adet barfiks yapabiliyorum P90X'i 6kg'lik dumbellarla çalışıyorum okul döneminde 6 ay boyunca salona gitmeyi düşünüyorum şu an dediğim gibi p90x ve ayriyetten yüzme ve arada koşu ile bisiklet sürüyorum. Vücudumda bulunan yağları kasa çevirmek kalıplanmak istiyorum gerek olursa fotoda koyabilirim şimdi böyle dedim ama öyle pekte göbekli biri değilim. :) Beslenme olarak sabahları 1 çay bardağı yulaf kabın alabildiğine yağsız süt muz ve kuru üzüm karışımı yiyorum. Abur cubur tarzı yiyecekler hamburger, cips, asitli içecekler kesinlikle kullanmıyorum. Makarna vs yiyorum fakat yiyip yememe konusunda kararsızım karbonhidrat alımımı nasıl yapmalıyım acaba? İstediğim vücut zayıf durmadan 6pack yapmak zayıf dediğim hani zayıflıktan gözükmesini istemiyorum çalıştığım için görünmesini istiyorum bunun için bana nasıl beslenmem gerektiğini yazarsanız çok sevinirim. Dediğim gibi gerek var ise foto koyabilirim. Teşekkürler. :)
    Foto ekledim. Fotolar:

Son düzenleme: 2 Ağustos 2014
  2. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    bence p90x i felan birak klasik halter dumbell calismasina basla vucudun zayif kalmis kendini toplamasi lazim

3. Quality.

Quality. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Ağustos 2014 ---
    Hocam halter çalışması falan kol için onları zaten yapıcam şu an yazlıktayım ondan salona gidemem, zayıf kalmış derken ne yapmalıyım nelere ağırlık vermeliyim?

4. Quality.

Quality. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bir de sırtı çektiğim resimde kolu sıkmamıştım yanlış anlaşılmasın ince çıkmış baya :D

5. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    bulk yapman lazim yani bolca yiyip kilo alicaksin bu arada haftada 3 gun agirlik halter calismasi yani pek yazlikta olcak is degil bu

6. Quality.

Quality. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım hocam fakat kilo almaya cidden o kadar ihtiyacım var mı pek zayıfta gözükmem aslında bir de yemem gereken şeyler karbo ağırlıklı mı olmalı yoksa protein mi pek bilgim yok bu konularda kusura bakma hocam birde hazır aklıma bir şey takıldı şimdi bi 75gr civarı lor ile bir bardak kefir içtim süt ve süt ürünlerini bırakmam gerekir mi yağ yapar mı yoksa aynen devam etmeli miyim?

7. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    youtube da kenzo karagozun ornek beslenme programi var ben sahsim adina o programi uyguluyorum bence bir bak

8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-24'e aykırı başlık açmak!

Madde 24- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş