Yeniyim ve Sorularım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gfbli1 tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gfbli1

gfbli1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim yaşım 18 boy:173 kilo:80

Bende dumbell set var 8 tane 1,25 kilo - 4 tane 0,50 kilo - 2 bar(tanesi 1,5 kilo)
    Birde eliptik bisikler var.
    Benim amacım vücudumdaki yağları yakarken bu enerjiyi kas kütlesine dönüştürmek.
    -Sizce eliptik bisikleti dambell çalışmasından önce mi yoksa sonra mı çalışmalıyım?
    -Eliptik bisiklette tahmini yaktığın kaloriyi gösteren gösterge var sizce günde kaç kalorilik bisiklet çalışmalıyım ?

EN ÖNEMLİ SORUM
    Beslenmeyi bir düzene sokmak istiyorum özellikle bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.İnternette sayısızca diyet var ancak benim vücut geliştirme gibide bir amacım olduğu için sizin gibi profesyonellere danışmak istedim.

Düşüncelerimde yanlışlık var ise beni uyarmanızdan memnun olurum.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,

Yukarıda acmis oldugunuz baslık forum kurallarının bir cogunu ihlal etigi icin kilitlenecektir.

Yeni üye oldugunuz icin bir acıklama yapayım;

Burada kisiye ozel beslenme programı vermiyoruz cunku hatalı olur. O nedenle forumun beslenme bolumunu okumanızı tavsiye ederim. Orayı okudukca ne zaman ne yenmesi gerektigini ogrenmis olursunuz.

Yag yakmak icin de, forumun yag yakma ile alakalı bolumunu okumanızı tavsiye ederim.

Bu spor sabır isteyen pahallı zahmetli bir spor. Once sabirla forumu okuyun, sonra aklınıza bşr sey takılırsa foruma soru yoneltirsiniz.

Forumun altın kuralı: Daha once sorulanlar, bu forumda aynı sekilde sorulamazlar...

Kolay gele....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş